Liiklusülesanne: kes on süüdi?


reimps

Re: Liiklusülesanne: kes on süüdi?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Algandmed on vigased - kas kollane põleb või siiski vilgub?
Esimesel juhul on kollasega ristmikule sõitja süüdi (tõestamisvajadus) või teisel juhul ettekeeraja, sest ristmikule sõitja liikus siiski lubava tulega ristile, kus talle ette keerati. See, et see valest reast toimus, pole minu kogemuse pealt küll mingit vahet omanud - peateel liikuja võib seal liikuda kuidas tahab (tsiteerin oma kogemustest mulle taolist ila ajanud politseiuurijaid). Ta võib vabalt väita, et tahtis kaubiku tagant vasakule minna ja muud ulmejutud, mida ma kuulnud olen. Seega - tunnistajad/tõestusmaterjal on olulised, sest vaikimisi tehakse süüdlaseks peateel olijale ettekeeraja..
Kõik taandub siin piisavalt heale tõestusmaterjalile (kaamerapilt/-pildid) või kõrvalseisjatest adekvaatset juttu ajavad tunnistajad - siis saaks õiglus võidule ja vasakpöörde reast ristmikul slaalomit harrastanud tegelane omad vitsad kätte, sest tema on tegelikult mõlemal juhul süüdi - nii vilkuva rohelisega trikki tehes kui kollast eirates samasugust trikki tehes.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”