Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

M.T. kirjutas:
Madlobster kirjutas:
M.T. kirjutas:

Jah, olen ka mina kroonilise rikkujana korralikuks kasvanud, nagu sa näitena siin anonüümseid välja tõid.

Maru kahju oleks ju kui sind toona sinu "änksade" tegude tõttu (seaduslikult :?: ) surnuks oleks sõidetud? Täna võib see "änks" tüüp olla sinu poeg. (ok ma ei tea kui vana sa täna oled aga said aru küll)

Las viskab kivi see, kes patust puhas.

Eristame nüüd 2 asja ikka. 1 on rikkumise korral kohe kümpi ehk pikalisõitmine, teine olukorras kus sa gaasi juurde paned ja eest ära üritad sõita. Esimest olukorda pole ma kunagi pooldand, aga teisel juhul ei nutaks, kui olen ise selleks põhjuse andnud.

Küll sa nutaksid. Ulgu oleks rohkem palgalistest nutueitedest Põhja Koreas kui oma "põhjust andnud" teismelisele võsule mändide alla lilli viima lähed.

Ja oh seda kannapööret kui lilled tuleb viia eelmise aasta leedu kana kombel nokki sõidetud tütrekesele, kes oma elu esimese armastusega on nõus kasvõi marsile sõitma rääkimata siis ebaseaduslikust tiirust linnavahel.

See ässamine ja vere nõudmine käib täpselt nii kaua kuni üks "mõnus" litakas ära käib. Ning õhtulehe esikaanel on kollaaž mölkis diskobussist ning mustade lintidega raamitud 18 aastasest koolitüdrukust. Pealkirjaga "Paikuse lõpetanud noorpolitseinik rammis tagaajaimise käigus ratturit, hukkus kaassõitja"

Viimati muutis Madlobster, 17 Apr 2018, 21:38, muudetud 5 korda kokku.


Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”