Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine


will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas will111 »

nii, ja mida sa öelda tahad? ongi tulemus käes ju, ehk täpselt see mida ma rääkisin...suurem osa liiklejaid töllab rõõmsalt veniva politseiato taga ja kui seal rivis kuskil tagapool ka on keegi, kes sõidaks mööda nii nagu Maaks kirjeldas siis ega ta seda möödasõitu ilmselt tegema ei hakka kui ees pole mitte üks veniv auto vaid 3, 4, 5...

eksam on eksam, päriselu on midagi muud. seda teavad vast kõik, et kui eksamitäpsusega hakata "god sees everything" meetodil teoreetiliselt vaatlema iga üksiku liikleja liiklemist mingil suvalisel päeval siis vähemalt 50% jääks ilmselt oma lubadest ilma juba sel samal esimesel päeval. muidugi kui ma eelmisel postis mainisin eksamil olemist siis ma pidasin silmas mitte ARKi eksamit, vaid seda, et sa teed möödasõitu politsei valvsa pilgu ja kaamerate all. Ehk teisisõnu "nagu eksamil" - olenevalt sellest, milline pedant seal autos parasjagu on või kui halb tuju tal parasjagu on.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”