Liiklusülesanne: kes on süüdi?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Liiklusülesanne: kes on süüdi?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Henn kirjutas:

Lihtsalt eneseharimise mõttes, (mitte Urmase teadmisi kahtluse alla seades), oponeeriks:
See kuidas see otse sõitja ristmikule saabus ei oma antud asjas enam tähendust - § 7. 3) kollane keelab liikuda; .... nr 1 oli ristmikul vasakpöörde ootel ja nr 2 alustas ristmiku ületamist kollasega - seda näitab kokkupõrke suund, ehk siis mitte nr 1 ei sõitnud nr 2-le küljelt sisse vaid nr 2 sõitis nr 1-le nurka

See minu mainitud asi on riigikohtus lahendi saanud ja edaspidi tuuakse see lähenemine asjale üldiselt kohe nö aluseks.
Minu mainitud juhtum leidis aset Pargi ja mingi sellega ristuval tänaval(Põllu või Sihi võibolla).Auto sõitis mööda X tänavat,mis ristus ühesuunalise Pargi tänavaga ja mööda pargi tänavat sõitis debiilik vastasuunas ehk Vabaduse pst-Raudtee tn suunal.Liiklus on seal tegelikult hoopis teises suunas lubatud.
Vaidlus käisiki,et kas peab "anna teed" märki järgima,kui teine rikub ja põhjendus oli,et peab,olenemata sellest, et kas teine liikleja rikub mingit muud LS nõuet.

Sama ka siin olevas situatsioonis.Auto number 1 keeras ette otse liikuvale autole nr 2 ja nii on. Minu poolt kast lätist ostetud mõnd head õlut,kui see asi teisti laheneb. :bsmile:
Ma üldse ei arva,et see lahendus on õiglane ja ,et see nr 2 on õigesti käitunud,aga nr 1 puhul oli lihtsalt s**t õnn. või siis pigem meie seadused on vigased ja annava d pahatihti õiguse nahhaalile,kes peaks tegelikult süüdi olema.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”