Liiklusülesanne: kes on süüdi?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Liiklusülesanne: kes on süüdi?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kuupjuuretasemel võib sellist sõidustiili harrastades lihtlabaselt lõuga saada. (peakski saama) Mis see paremakäe reegel siin ristmikul?
Mis puutub nr kahe ütlusesse, et tema tuli rohelisega on bs. Rohelisega tulles ta sinna ritta poleks mahtunud rivistuma. Seal oleks 4 või 5 või need oivikud lihtsalt seisid rohelisega seal?
Kollasega manöövri lõpetamine on igati seaduslik tegevus. Kollasega ristmikule sõita ei tohi. Kui sa oled kohas, kus sa olla ei tohi, oled sa õnnetuse põhjustaja ja selles ka süüdi. Mina ei pea foori keelava tule all ristmikule sõitjat läbi laskma (seda fakti ei saa kummutada ühegi rk lahendiga).
Ma ei imesta kui see tuli tegelikult juba punane oli, sest 4 ja 5 lipsaksid samuti seal hilisohelise ja varase kollasega. Nr kahe sinna mahtumise fakt tõestab, ta sõitis sinna selgelt keelava tulega.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”