Liiklusülesanne: kes on süüdi?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Liiklusülesanne: kes on süüdi?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

AzA kirjutas:

Seega Mad, sa eksid, nr.2 viibis peateel, see, et õnnetuse hetkel oli tal kollane pole oluline, ta peab ristmiku tühjaks sõitma. Ristmikule sõites oli tal siiski vilkuv roheline? Niikauaks kui seda täpselt ei tea, peab eeldama, et tal oli roheline.
Muidugi eeldades, et sa viitad antud keisile mitte üleüldiselt.
Edit: ilmselt mõtlesid üleüldiselt, et Röövel pani veidi puusse.

PS: inimlikust seisukohast tuleks nr. 2 vennale (crash)

PS2: Tehniliselt ei tohiks ükski liiklusseaduse punkt keelata nr. 2-l ristmikul reastuda :mrgreen:
Aga seda peaks uurima täpsemalt.

Lähtusin faktist, et 4 ning 5 seisavad joone taga st nad ei seisaks seal kui fooris oleks lubav tuli.
Kui roosa, helekollane või tume roheline see foor nüüd täpselt oli nr 2 joone ületuse momendil pole ka tegelikult oluline, sest otsa sõitja oli 2
Seega:

1) Kaks sõitis ristmikule üsna tõenäoliselt keelava tulega (vastasel juhul ta poleks sinna mahtunud, kus ta oli, sest seal oleks 4
2) Kaks eiras rajad suunad märki (oma pagasist leian sellise karistuse, kus vasakus kõigist mööda roheline süttis naks paremale) paremas aga ootas diskobuss, kellele minu eriti äss manööver mokka mööda ei olnud.
3) Kaks oli otsa sõitja st tema ei veendunud oma (ebaseadusliku)manöövri ohutuses

4) Kui peale sõidurajad suunad märki võib rivistuda, siis tekib antud märgi mõttekuse kohta küsimäk. Kõik siis pööravad peale märki kuhu heaks arvavad (ma rivistusin jutuga)
5) Tee eksami ajal selline manööver. :D Miks peaks sind läbi kukutama kui praegu nr 1 süüdi tehakse?
6) Nr 1 seisis kohas, kus tema tagant saavad läbi (otse ja paremale) ning tema eest saab läbi 4 ja 5 seega parimas võimalikus kohas ning ühtegi reeglit rikkumata

Aga kui liiklusspetsideks on sellised tolvanid nagu siin ühes eelmises ülesandes maanteameti spetsialist "Risto Kasemäe" oma hiilgava pirni pani töötavate fooridega ristmikul peatee märgi järgi rohelisega sõitnud mehe süüdlaseks, siis võib vabalt nr 6 süüdi olla ja peab mõlemad autod kinni maksma.

Panen oma kontori sirgi kõrvale ;) hinnad soodsad :mrgreen:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”