Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Piibe maanteel sõidavad sinivalged tihti 80'ga, isegi poolhaakega rekka jõudis kolonni ja arvake, millal sealt pääses. Venivad ja toodavadki meelega, pappi on vaja korjata. Mulle näiteks on üritatud kellegi teise kiirusnäitu hommikul kell 7 kaela määrida, küsis kui kiiresti sõitsin, sõitsin püsikaga 57km/h terve peterburi mnt 50 ala. Mulle väitis, et sõitsin 70+, ütlesin kui kiiresti ma sõitsin ja antud kiiruse eest olin nõus ka vastutama, kuid millegipärast lasti minema. See intsident oli jaanuari alguses sellel aastal. Reaalne on see, et näit neil oligi olemas, kuid minu kõrvalt viimase foori alt startinud kuuliaukudega vw oma hoopiski, kes nissani keskuse juurest ää pööras ja minema lasti, kuna ei olnud nad ise ka kindlad, kelle näit neil oli.
Põhjustavad ilgeid venimisi eriti linnas ja maanteedel, kus on kokku 2 rada ja suunda, mõõdavad kiirust täiesti kasututes kohtades ja peidavad ennast liiklusturvalisuse tagamise taha, külavahel sõida lasteaedu pooleks, piitir servas näpistad 20m enne 110 alat ja jube krimi on lahti...jne



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”