Hälvik- Mootorratturid


JAWAmees
Postitusi: 200
Liitunud: 12 Mai 2010, 02:32
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: Läänemaa/Harjumaa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas JAWAmees »

reimps kirjutas:
Spoiler
JAWAmees kirjutas:

P.S. Kodanik Reimps pole üldse häbenenud aastaid tagasi rääkida, kuidas korduvalt pikale distantsile punktist A punkti B liikudes oli keskmine kiirus legaalne korda
2- kas nats silmakirjalik ei tundu?

Tahaks tõestust, et see juhtunud on ja pole internetis lihtsalt kõvatamine.

Kas ma kuskil olen rääkinud, kui eeskujulik ma olen liigeldes? Ei, aga ma ei karda ka miskit rikkudes vastutust kanda, kui kogemata +20 radarisse lendan. Näiteks.

Mis veel vaevab?

Videotõestust Sinu tegudest või Sinu jutust mul ei ole- kirjutame selle siis Sinupoolse kõvatamise arvele. Seega kas võib ka kogu muu jutu, mida sa siia
kirjutad suvaliseks lobaks lugeda, millest sa pärast taganed ja ütled, et lihtsalt kõvatasid? (togi)

Üks küss veel- kas sa pole kunagi avalikul teel ületanud mõne oma tsikliga kiirust rohkem, kui 20km/h?
Lisaks ma arvan, et Sinu jaoks on mitte eest ärasõitmine samasugune pragmaatiline otsus nagu suvalise tondi jaoks
otsus seda teha- kui Sina käpuli asfaldil lõpetad, pead tõenäoliselt ka riigikaitsesektorist väljaspool töökohta otsima. :ner:

J.

Edit: ärasõitmise teema võiks ringi tõsta politsei eest ära sõitmise teemasse, muidu ei paista roolis söövate/joovate/ajalehti lugevate kaubikujuhtide kommentaarid välja.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”