Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas will111 »

Sellepärast, et need on tehasest tulnuna ehitatud valetama. Ja ALATI näitama ROHKEM kui on tegelik kiirus. Selle üheks põhjuseks võibki vabalt olla see, et mõni äkki pistab vahel ka kõrgemad rattad alla ja siis oleks ju halb lugu kui auto spido hakkakski valetama kiirust kohe väiksemaks kui see tegelikult on. Kui sa aga väidad, et see nii ei ole siis äkki oskad ise anda hea vastuse miks praktiliselt kõigi autode spidod valetavad TEHASE ORIGINAALMÕÕDUS rehvide/ratastega? ja kunagi ei näita vähem kui on tegelik kiirus. kas sellepärast, et rehvirõhk on vale või? :D

Ei tasuks päris iba ka ajama hakata. Probleem pole näidata ka 100 või 300kmh rohkem või vähem. tänapäeval võib näidata ükskõik mis suvalisi numbreid igasuguste tabloode peal kui tarvis. varsti jõuame ka sinnamaani, et trahve hakatakse tegema "näidates" sulle tagantjärgi auto mustast kastist välja võetud andmeid...ja kui vaja pannes sinna juurde või võttes sealt maha ükskõik mis asju. aga katsuks jääda praegu ikka reaalsuse piiridesse, ja nii nagu minu, sinu või ükskõik kelle suvalisi tsiviili puhul ei ole absoluutselt mitte mingisugune vabandus see, et "aga minu spido näitas, et ma ei ületanud üldse kiirust" - ei ole mitte mingisugune vabandus ka ühelgi politseionul see, et "aga ma kardan, et äkki ma ületan kiirust, satun delfisse ja seetõttu sõidan igaks juhuks spido järgi 80ga. suvaline isik võib miskisuguse äpu tööle panna ja oma päris kiiruse ära mõõta. jah, seal on ka võibolla +-1kmh viga aga sisuliselt see ei muuda enam kuskil mitte midagi. Igaljuhul ei ole vaja tuua mingeid lolle vabandusi lolluste õigustamiseks, kes huiab sõidu ajal ühe käega telefonis, kes "ei ole kindel, kas 70 ala ikka sai läbi", kes on täis jne jne. Ju siis samad põhjused ka politseivärvides masinatel kui ikka nii tihti tuleb tee peal lolli mängida ja liiklust takistada.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”