Hälvik- Mootorratturid


morse
Postitusi: 1388
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas morse »

Madlobster kirjutas:

Siit küll kipub järgmine emotsionaalne joorup välja kasvama.
Ise ma pigem arvan, et kui nugadega sõge sinu suunas jookseb siis see oli siniste poolt suht õige käitumine.
Mis mul aga peast läbi käis tookordset uudist lugedes oli see, et aga kui see kuul oleks mööda läinud? Morse loost lasteaia pägalikud veel sinna mõttekäiku lisada.
Jaa oleks on sama, mis poleks. Lihtsalt see surmava jõu kasutamine relva või rammimisega on see piir nii terava servaga, kus kõik lõppeb hästi või totaalse jamaga võimalus on 50/50
Mainitud tazerid ei ole ka hirmus hea lahendus. USA´s, kus need korravalvuritel kasutusel on, on neist saanud ägedad mänguasjad, st neid võetakse 100x hõlpsamalt taskust välja ning iga vähegi sõnakam tegelane saab siniste naeru saatel põrandal vänderdades pyxikusta.

Ma ei otsigi sellele teemale lahendust või ei räägi, et sinised oleks valesti teinud.

Väga pikka joorupit ei viitsiks. Olen kahte avalikku kohta oma arvamuse kirjutanud, kuna juhtusin väga lähedal olema.
See kuulivärk on päris karm. Ma ei ole spetsialist ja ei tea, kuidas lastakse ja kui palju arvestatakse jne. Aga olen nõus, et lendavad kuulid tundusid ohtlikud - ma olin ainult natuke tulejoonelt kõrval - ohutunne oli kõrge... Vabakal on 17m kõrgused terasest valgusmastid. Selle varju oli hea hoida.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”