Motoraamatu loos 2. [teine]

Kasutaja avatar

TStyle
Postitusi: 7
Liitunud: 16 Mai 2016, 17:02
Tsikkel: KTM 990 SD
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Motoraamatu loos 2. [teine]

Lugemata postitus Postitas TStyle »

Aasta 1985, mina 10 aastane. Hing ja ihu lausa karjus soovist motokrossi sõita. Vaatamata Nõukogude Liidu bürokraatiale( kes saab ja kes ei saa vastavates motoklubides käia) pressisin end kuidagi toonase Harku Aiandi motoklubi juhendaja HR. Plekk´i jutule. Minu vastuvõtu arutamise üheks nõudeks oli proovisõidu tegemine. Ja seal ma oma elu suurima sõiduvea tegin: nn. "eksami vahendiks" oli 50cm3 krossimopeed millel forseeritud mootor ja pikendatud kahvel ees. Egas midagi: istusin eluka selga, naeratus näol, jalaga käima, käik sisse, tuld ... ja nii ma seal samas pikali olin. Vaatamata lõhkistest põlvedest, marraskil seljast sai kõige suurema hobaduse enesekindlus. Läks ikka paar kuud mööda enne kui suutsin taas mõelda uuele "eksamile". Minu järeldus siit : Ole sa nii hea/halb sõitja kui tahes siis mootorrattasse tuleb alati mõistusega suhtuda kuna iga väiksemgi viga võib valusalt kätte maksta. :D



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”