Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Elu ei seisa paigal ja kõik on lõputus muutumises. Viimase 10 aasta jooksul on erinevad sotsiaalmeediad teinud olulise arengu. Sealhulgas ka FaceBook ning sealsed sõnuvahetuse võimalused. Tunduks nagu hea kohta infovahetuseks. Ainult .... olgu mis on aga FB on alustanud oma allakäiku ning olegm ausad, ega paljud sinna tahagi minna. Aga sams foorum on kohati aeglane ning kohmaks, tahaks pisut kiiremat suhtluskanalit. Olegm ausad, bikeri chat foorumis ka ei tööta. Meil on kiirsuhtluse soovijatele midagi paremat: päris oma, mootorratturite kanal. Vabaks suhtluseks.

Kanaliga saab liituda siin: viewforum.php?f=101

Kui sa ei tea mis Telegam on siis uuri lähemalt: https://telegram.org/
Aga kui sa lugeda ei viitsi siis: Telegarm on suhtlusäpp nagu FB Messenger aga 100% turvaline, reklaamivaba ja töötab kõikides seadmetes ühtviisi hästi ja kurna sinu telefoni akut.

Mõtteid, arvamusi, tähelepanekuid?



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas simp »

Signal oleks parem valik olnud, aga Telegram on ka ok :)

(grupichat'i kohta on telegrami puhul natuke liig öelda 100% turvaline)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

OK. Signal on ikka väga patsiga poiste mängumaa. Või kui tahta narkokaubandusega tegeleda. Rääkimata sellest, et Telegram on toetaltud kõikidel mõeldavatel ja mõeldamatutel platvormidel.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Tort »

Ei ole ei fb ega fb messengeri kasutaja ja bikeri chati vastu huvi ei tunne aga lihtsalt huvipärast küsin, et milles see fb allakäik seisneb biker.ee kontekstis?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tort kirjutas:

Ei ole ei fb ega fb messengeri kasutaja ja bikeri chati vastu huvi ei tunne aga lihtsalt huvipärast küsin, et milles see fb allakäik seisneb biker.ee kontekstis?

Igaühele oma. See polegi biker.ee kontekstis vaid pigem sotsiaalmeedia kontekstis. Bikeri kontekstis on FB algusest peale olnud "alla käinud" keskond ja suhtluskanal.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Telegramile veel ka alternatiiviks Discord, aga mulle sobivad mõlemad

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Tort »

Ma olen aru saanud lihtsalt et fb-d ei viitsitagi ehk kasutada enam aga chatis on küll kõik inimesed olemas. Kuna ei kasuta, siis ei tea ka, miks ta halb või hääbuv on.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas mx77 »

pole nagu eriti kasutjaid Telegramis. MUl on FB-s 250 tuttavat ja ma ei tea, et keegi neist seda kasutaks. Seega võib nagu Muhv iseendale kirju saata. FB Messenger on isegi Skype sisuliselt ära killinud.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas simp »

Macintosh kirjutas:

OK. Signal on ikka väga patsiga poiste mängumaa. Või kui tahta narkokaubandusega tegeleda. Rääkimata sellest, et Telegram on toetaltud kõikidel mõeldavatel ja mõeldamatutel platvormidel.

Tegelt on Signali eesmärk sarnane nagu Telegramil, st turvaline kommunikatsioon massidesse. Lihtsalt neil on seal igal juhul selline krüpto taga, et isegi nende enda töötajad ei näe sõnumeid. Telegramil mitte (ainult secret chatil, mis pole kõigis klientides toetatud ja gruppidesse ei puutu üldse). Telegrami secret-chat krüptograafiaga on paar pisikest lisaprobleemi ka, küll aga ei saa öelda, et see oleks hetkel lahti murtud.

Signal on kasutajamugavusele keskendudes suutnud nii mõnegi täieliku e2e krüpto showstopperi ära lahendada. (korralik mitme seadme tugi näiteks) Platvormide tugi on enam-vähem sama. (mõlemal on desktopile universaalne äpp ja siis android/ios native äpid. Tõsi Signal ei toeta native äpiga windows Phone'i)

Aga jah, see läheb siinse foorumi teemast välja ja sellise use-case'i jaoks sobib igal juhul paremini kui facebooki grupp :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mx77 kirjutas:

pole nagu eriti kasutjaid Telegramis. MUl on FB-s 250 tuttavat ja ma ei tea, et keegi neist seda kasutaks. Seega võib nagu Muhv iseendale kirju saata. FB Messenger on isegi Skype sisuliselt ära killinud.

Mul on 500+, olin seal vist aastal 2007 olemas aga see kõik ei tähenda mitte midagi. FB voog on muutunud loetamatuks, FB luurab minu järele, topib igal sammul reklaami ja otsustab milline minu "sõprade" poolt loodud sisu võiks olla minu jaoks kõige vajalikum. Olen püüdnud seda SocialFixer nimelise asjaga parandada aga tulemus on endiselt s**t. Mina olen FB jaoks kaup mida ostetakse ja müüakse. Ma käin täna seal veel vaid sündmuseid vaatamas ja kui on vaja mõne konkreetse sõbraga ühendust võtta aga kõige muu jaoks on see kasutu. 99% ajaraisk. See, et FB on täna tegija ei tähenda suures plaanis midagi. Kas East India Companyt, Orkutit. AOL'i või MySpace mäletad? Kui ei siis siin on sulle vastus, need kõik olid omal ajal väga tegijad. Sinu lapsed FB'd enam väga ei kasuta ...

Aga, keegi ei sunni sind Telegrammi kasutama. Sa kasutad seda, mis sulle meeldib, olgu selleks siis FaceBook, MySpace või hoopis Instagram.

flake kirjutas:

Telegramile veel ka alternatiiviks Discord, aga mulle sobivad mõlemad

Discord kipub mingi kasuatajet hulga juures väga aegalseks jääma.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mäkk, FB on põhimõtteliselt kasutajate jaoks tasuta, selleks et see ca 2 miljardit inimest saaks seda teenust on vaja serveriparki, inimesi kes softi kirjutavad jne. Seega see, et su hing edasi müükase on elementaarne, sama asi ju ka Googlega. Aga kui on vaja suhelda, siis installid Messengeri äpi ja FB-d ei külasta ning keegi ei topi sulle mingeid reklaame ette. Küll see Telegram kah piisava kasutajate arvu saavutades hakkab sinu arvelt raha teenima.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas tuman »

Macintosh kirjutas:

Mul on 500+, olin seal vist aastal 2007 olemas aga see kõik ei tähenda mitte midagi. FB voog on muutunud loetamatuks, FB luurab minu järele, topib igal sammul reklaami ja otsustab milline minu "sõprade" poolt loodud sisu võiks olla minu jaoks kõige vajalikum. Olen püüdnud seda SocialFixer nimelise asjaga parandada aga tulemus on endiselt s**t. Mina olen FB jaoks kaup mida ostetakse ja müüakse. Ma käin täna seal veel vaid sündmuseid vaatamas ja kui on vaja mõne konkreetse sõbraga ühendust võtta aga kõige muu jaoks on see kasutu. 99% ajaraisk. See, et FB on täna tegija ei tähenda suures plaanis midagi. Kas East India Companyt, Orkutit. AOL'i või MySpace mäletad? Kui ei siis siin on sulle vastus, need kõik olid omal ajal väga tegijad. Sinu lapsed FB'd enam väga ei kasuta ...

See postitus oleks ausalt öeldes nagu Eesti Telegrami veergudelt välja hüpanud.
Veits lühinägelik.
Ma ei kasuta ka juba ammu FB-d muuks otstarbeks kui chattimiseks ja ürituste korraldamiseks/üritustel osalemiseks. See ei tähenda, et teised ei kasutaks. FB puhul on hea, et seal on 99% mu tutvusringkonnast, see ongi ju põhiline, kõik kontaktid olemas?
Telegrami sarnaseid asju on praegu kogu ilm täis ja päris kindlasti ei jõua ükski neist FB-le ega FB messengerile lähiajal järgi. Igaühel on omad eelistused. Seda on ka näha asutuses kus töötan. On läbi käinud Fleep, Slack, Stide, Microsoft teams..... Alati ühele meeldib üks ja teisele teine. Lõpuks on musttriljon eri kanalit ja peavalu, et kellega mis kanalit pidi suhtlema pidi.

Muidugi see algne mõte on iseenesest kiiduväärt, et oleks korralik puhas chat sarnase huviga seltsonna vahel.

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas piiks »

mx77 kirjutas:

Mäkk, FB on põhimõtteliselt kasutajate jaoks tasuta, selleks et see ca 2 miljardit inimest saaks seda teenust on vaja serveriparki, inimesi kes softi kirjutavad jne. Seega see, et su hing edasi müükase on elementaarne, sama asi ju ka Googlega. Aga kui on vaja suhelda, siis installid Messengeri äpi ja FB-d ei külasta ning keegi ei topi sulle mingeid reklaame ette. Küll see Telegram kah piisava kasutajate arvu saavutades hakkab sinu arvelt raha teenima.

Ja kuidas veel topivad. Minul igatahes on hakanud reklaamid messangeri äpis ilmuma ja liigun hetkel vaikselt Whatsappi suunas. Kahjuks ei ole veel ühtegi äppi kriitilist massi minu kontaktidest kolinud.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tuman kirjutas:

See postitus oleks ausalt öeldes nagu Eesti Telegrami veergudelt välja hüpanud.
Veits lühinägelik.

Äkkki seletad lähemalt, milles Eesti Telegrammi veergudelt pärinemine seisneb ja milles seisneb lühinägelikkus? Ma võin ka vabalt siinkohal väita, et sinu mõttemaailm on ilmselgelt ikaldunud (ma ei arva nii aga lambist võin soovi korral ilma põhjendamata väita).

mx77 kirjutas:

Mäkk, FB on põhimõtteliselt kasutajate jaoks tasuta, selleks et see ca 2 miljardit inimest saaks seda teenust on vaja serveriparki, inimesi kes softi kirjutavad jne. Seega see, et su hing edasi müükase on elementaarne, sama asi ju ka Googlega. Aga kui on vaja suhelda, siis installid Messengeri äpi ja FB-d ei külasta ning keegi ei topi sulle mingeid reklaame ette. Küll see Telegram kah piisava kasutajate arvu saavutades hakkab sinu arvelt raha teenima.

Ainuke tasuta asi siin ilmas on juust hiirelõksus. Andmete edasimüük pole elementaarne. Tõesti, härra Google müüb sinu andmeid edasi aga ainult niikaua, kui sa pole seda keelanud, ära kustutanud või välja lülitanud. Neil on see võimalus olemas. FB sulle sellist võimalust ei paku.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ma kasutan mingit viberit hoopis. Elab ka seljas oma juraga, aga toimib vähemalt.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas mx77 »

piiks kirjutas:
Spoiler
mx77 kirjutas:

Mäkk, FB on põhimõtteliselt kasutajate jaoks tasuta, selleks et see ca 2 miljardit inimest saaks seda teenust on vaja serveriparki, inimesi kes softi kirjutavad jne. Seega see, et su hing edasi müükase on elementaarne, sama asi ju ka Googlega. Aga kui on vaja suhelda, siis installid Messengeri äpi ja FB-d ei külasta ning keegi ei topi sulle mingeid reklaame ette. Küll see Telegram kah piisava kasutajate arvu saavutades hakkab sinu arvelt raha teenima.

Ja kuidas veel topivad. Minul igatahes on hakanud reklaamid messangeri äpis ilmuma ja liigun hetkel vaikselt Whatsappi suunas. Kahjuks ei ole veel ühtegi äppi kriitilist massi minu kontaktidest kolinud.

Ma pean ausalt üles tunnistama, et Messenger eraldi kasutan telefonis ja seal küll mingeid reklaame ei esine.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
mx77 kirjutas:
piiks kirjutas:
mx77 kirjutas:

Mäkk, FB on põhimõtteliselt kasutajate jaoks tasuta, selleks et see ca 2 miljardit inimest saaks seda teenust on vaja serveriparki, inimesi kes softi kirjutavad jne. Seega see, et su hing edasi müükase on elementaarne, sama asi ju ka Googlega. Aga kui on vaja suhelda, siis installid Messengeri äpi ja FB-d ei külasta ning keegi ei topi sulle mingeid reklaame ette. Küll see Telegram kah piisava kasutajate arvu saavutades hakkab sinu arvelt raha teenima.

Ja kuidas veel topivad. Minul igatahes on hakanud reklaamid messangeri äpis ilmuma ja liigun hetkel vaikselt Whatsappi suunas. Kahjuks ei ole veel ühtegi äppi kriitilist massi minu kontaktidest kolinud.

Ma pean ausalt üles tunnistama, et Messenger eraldi kasutan telefonis ja seal küll mingeid reklaame ei esine.

See on selle pärast, et reklaamimüük Messengeri on alles testfaasis. Osadele kasutajtele näidatakse osadele mitte.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas piiks »

mx77 kirjutas:
Spoiler
piiks kirjutas:
mx77 kirjutas:

Mäkk, FB on põhimõtteliselt kasutajate jaoks tasuta, selleks et see ca 2 miljardit inimest saaks seda teenust on vaja serveriparki, inimesi kes softi kirjutavad jne. Seega see, et su hing edasi müükase on elementaarne, sama asi ju ka Googlega. Aga kui on vaja suhelda, siis installid Messengeri äpi ja FB-d ei külasta ning keegi ei topi sulle mingeid reklaame ette. Küll see Telegram kah piisava kasutajate arvu saavutades hakkab sinu arvelt raha teenima.

Ja kuidas veel topivad. Minul igatahes on hakanud reklaamid messangeri äpis ilmuma ja liigun hetkel vaikselt Whatsappi suunas. Kahjuks ei ole veel ühtegi äppi kriitilist massi minu kontaktidest kolinud.

Ma pean ausalt üles tunnistama, et Messenger eraldi kasutan telefonis ja seal küll mingeid reklaame ei esine.

Ja ma kasutan kus? Taksofonis we?

Aga nagu mac üleval pool mainib, siis tundub, et jah algusfaasis on. Aga minu jaoks on see suht viimane piisk FB kannatuste karikasse :D

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Siin vist kehtib see vana hea rusikareegel, et kui sidekanali püsti paneku asemel kulutavad inimesed aega selle pidamise vahendite üle vaidlemisele, siis seal kambas projekti päästmine või kompromisside otsimine on mõttetu tegevus - kõige kuluefektiivsem on kogu kupatus orbiidilt nukeda ning otsast peale alustada, seekord pöörates suuremat tähelepanu debiilikute välja filtreerimisele värbamisprotsessis. Minul näiteks on tööalaselt ühel või teisel viisil regulaarselt kasutusel umbes kakskümmend sõnumirakendust - kui keegi tuleb jälle jonnima, et vot üks teine ja kolmas on pähhh ja tema ei tee endale seda ja toda iialgi, siis ta nii lihtsalt minu sõnumite käest ei pääse, kuni IRC ja SMS-ideni välja :) Ja katsugu keegi öelda, et ta SMS-e ei loe või et "läks spämmi" vms.

Ma olen üsna kindel, et siin teema algatajal ei olnudki tegelikult soovi mingit kõva chatti püsti panna, vaid oluline oli väljendada oma meelsust FB suhtes ja vastavat vaidlust üles utsitada.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas pühak »

Jesper kirjutas:
Spoiler

Siin vist kehtib see vana hea rusikareegel, et kui sidekanali püsti paneku asemel kulutavad inimesed aega selle pidamise vahendite üle vaidlemisele, siis seal kambas projekti päästmine või kompromisside otsimine on mõttetu tegevus - kõige kuluefektiivsem on kogu kupatus orbiidilt nukeda ning otsast peale alustada, seekord pöörates suuremat tähelepanu debiilikute välja filtreerimisele värbamisprotsessis. Minul näiteks on tööalaselt ühel või teisel viisil regulaarselt kasutusel umbes kakskümmend sõnumirakendust - kui keegi tuleb jälle jonnima, et vot üks teine ja kolmas on pähhh ja tema ei tee endale seda ja toda iialgi, siis ta nii lihtsalt minu sõnumite käest ei pääse, kuni IRC ja SMS-ideni välja :) Ja katsugu keegi öelda, et ta SMS-e ei loe või et "läks spämmi" vms.

Ma olen üsna kindel, et siin ühe või teise tehnoloogia osas kurtvatel inimestel ei olegi tegelikult soovi selles chatis osaleda.

Ma üks selline. Loen foorumit esmajoones info hankimise seisukohalt lähtudes. Niisama targutan siin tavaliselt arvutiga töö tegemise vahele või õhtul enne magamaheitmist ajaviiteks. :bsmile: Igasutused chatid eeldavad vist aktiivselt asja juures olemist, mind selline pühendumine aga ei huvita.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No otseselt tehnoloogia ei määra sisu, on olemas väga informatiivseid chatte ja sisutühje foorumeid. Aga noh üldiselt kui inimestel on vajadus või väga suur soov omavahel sidet pidada, siis see sidekanali valiku teema laheneb väga lihtsalt ja enamasti tol hetkel kõige populaarsema toote kasuks. Kui niiväga vaja ei ole, siis valitakse mingeid obskuurseid tehnoloogiaid ja vaieldakse nende plusside-miinuste üle...

Kasutaja avatar

zidmänn
Postitusi: 85
Liitunud: 01 Mär 2009, 14:41
Tsikkel: Suzaki
Asukoht: Sinu selja taga
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas zidmänn »

Mina kasutasin wire-it, mis on ehk liiga äärmuslik - logisid teise seadmega kasutajasse sisse siis kustus kogu ajalugu (turvalisuse eesmärgil) , lisaks jooksis see äpp pidevalt kokku. Siis proovisin viberit, mis tundus enam-vähem okei kuid midagi jäi ikka puudu. Peale seda proovisin hangouts - kohutav otsingusüsteem. Lõpuks läksin ikka messengeri peale tagasi :D. Facebookis endas olen kõik inimesed "unfollow" pannud, et kui facebooki külastan siis ei jää lõksu sinna - kellegi poolt jagatud naljakaid/huvitavaid videosid/pilte vaatama vms... Ehk facebooki külastades vaatab mulle vastu alati tühileht :D.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Vint »

Küsis läpakapõhisel versioonil esimese asjana tel. numbrit, sellega minu huvi ka kadus.
Nagu netist ei piisaks? :roll:

Ma soovitaks arendamise poolelt, keskenduda just sõitmisega seotud stufile, kes- kus -ja mis parasjagu toimub. Ühissõidud, sündmused jne.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Elu ei seisa paigal: Telegrammi grupp

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Vint kirjutas:

Küsis läpakapõhisel versioonil esimese asjana tel. numbrit, sellega minu huvi ka kadus. Nagu netist ei piisaks? :roll:
Ma soovitaks arendamise poolelt, keskenduda just sõitmisega seotud stufile, kes- kus -ja mis parasjagu toimub. Ühissõidud, sündmused jne.

Telefoninumbrit küsiti selle pärast, et sinu unikaalseks tunnuseks on telefoninumber, see ühendab kõik kontod omavahel. Midagi peale tel numbri polegi vaja - ei e-posti aadressi ega nime.
See pole päriselt arendus, lihtne elketroonilise kanali setup. Eesmärgiks asendada biker chatti, mis meil teglikult ei toimi, et kui tahad mototeemal kellegagi reaalajs lobiseda või kiiremiad vastuseid küsida. Telegramile saab mitmeid botte külge haakida, mis teevad gruppid jaoks kasutuse paremaks.
Arenduse osas: jagage aga mõtteid, mida täpsemalt ootate ja vaatame üle, mida õnnestub teostada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”