Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Henn kirjutas:

Minul on nt Tartu Catwees-ga väga head kogemused, neilt võeti Honda tsiklite esindusõigus ära, aga peale garantiiaja lõppu, ma arvan, et võib nende töökotta ikka pöörduda.

Minu sellekevadised kogemused Tartu Catweesiga on sellised, et ei soovitaks mitte kellelegi nende juurde pöörduda.

Tavaliseks kevadhoolduseks (õlivahetus + kontroll) märgiti arvele 2,5 töötundi, samas õhufiltrit ei vaadatudki, kuna tsikliga tegeles nende uus noor mehhaanik, kellel see oli mingi kolmas tööpäev ja ta alles õppis, seega ei julgenud ta tsikli lahti võtta, et filtrile juurde pääseda(!). Samas ei märganud see noor mehhaanik et kohvriraami kinnituse polt oli lahti tulnud, seda asendasime koos automehhaanikuga kahekesi alles tsikli üleandmisel - peale selle, kui pidin uurima, kuhu mu (motohotelli koos tsikliga ära antud) tagakohver kadunud oli. Lubatud tsiklipesu nad ka teha ei jõudnud, kuigi ootasin mingi tund-poolteist aega üle selle, milleks oli värske ja sõiduvalmis tsikli üleandmine kokku lepitud - öeldi et "tule kunagi hiljem musta rattaga ja küsi, siis peseme tasuta ära".

Tartu Catweesi töö kvaliteet on umbes Lasnamäe-Arturi mõõtu, minu kogemustes.



SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”