Guzzi V2 eksperti eestis ?

Kasutaja avatar

Teema algataja
indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Guzzi V2 eksperti eestis ?

Lugemata postitus Postitas indumen »

Ise pole midagi teinud, ostsin sellisena eelmine aasta suve lõpu poole, pole palju sõita saanud ja 90% sellestki maanteel seniks, nüüd tahaks rohkem kasutada ratast.
Kat on alles ma oletan, kui see on kõhualuses vahepaunas, lambda ka selle poti küljes.
Pilti pole, pisike video kuidas tühikäigul käib (ilma DB killeriteta eelmisel sügisel siis)

Kogu seonduv ajalugu mis seni oskan meenutada, alguses oli muid jamasid ja masin käis pigem rohkem hoolduste ja garantii vahet kui sõita sai (ajasin seda sama kotermanni sealjuures taga ka), see suvi olid suuremad plaanid.
Eelmise suve lõpus sai AP motos miskit tehtud, killerid olid siis väljas, said paukumist vähemaks, aga masin oli väga uimane peale seda, jõnksutas endiselt. nüüd kevadel siis esimene sõit oli pärnu poole väikse ringiga, poole tee peal sai killerid sisse nagu soovitati. paukumine läks veel hullemaks, pärnus sain custom mapi peale, kus väidedavalt on lambda üldse välja progetud, jõudu tuli kõvasti juurde kogu pööreteskaalal, aga üldine kogemus läks pigem hullemaks tundus.
tsiteerin põgusalt suhtlust custom mapi tegijaga:
All my maps have lambda switched off. A narrowband sensor does nothing for performance, and only adjusts the fuel for emissions requirements. Trust me, you're better off with it switched off.
Ja täna kirjutas mulle veel nõnda:
I think it's too rich. You may have to try it without the dB killers.
Also try adjusting the CO trim. Maybe try -5 st first.

seda CO trim asja saan ehk nädalavahetusel proovida viljandis teha, kuna mul endal tarkvara ega vastavat juhet pole.
Viljandis härra J1annol on mingid vidinad ja õige tarkvara olemas (tema aitas ka Pärnus softi vahetada mul)

anyway proovin ehk täna DB killerid ka kätte saada uuesti, kui olen järjekordse õlilekke kõrvaldanud.



98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”