BMW K100LT HACK

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: BMW K100LT HACK

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Kas see ikka iga hagemist katab,seal ka mingid nõksud ja kui minul kostjana asjaks läks ,siis kõik ikka tausta polnudki.Kõigest 2 tundi konsultasiooni oleks mina saanud,mida ma ei viitsinud võttagi,sest pärast kulude tagasinõude korral oleks mul jälle probleem,sest võidu korral kohtus nõutakse sisse advokaadi esindus kulud,mille alla ei lähe jälle ilma esinduslepinguta tehtud kulutused.Võibolla haldusasjades on teisiti,aga tsiiviilasjas polnudki asi nii ilus ,kui algselt võiks arvata.

DejaVu.
Mitte väga kaua aega tagsi laususid sama mureliku lause, mis tänagi. Lappa natuke sedasama teemat: ma seletasin, kuidas halduskohtus need asjad välja näevad.

Ma ju küsingi sinult kas katab iga hagemist? Sa siis kinnitad,et haldusasjades kaetakse 100% kogu menetluse kulu iga lambist riigi vastu esitatud hagi korral? Kui see nii on siis on tore.
Ei viitsi seda täpsemalt veelkord uurima hakata ,kui sa oled juba uurinud ,aga tundub liiga ilus,et olla tõsi. Samas mõned asjad võivadki esmapilgul imelikud tunduda,aga on päriselt olemas.

Mina puutusin kokku sellise olukorraga https://www.juristaitab.ee/sites/www.ju ... gusabi.pdf

ÕIGUSABI OSUTAMISE TINGIMUSED

Õigusabi saamiseks tuleb sõlmida kliendileping ning tasuda 5 eurot omaosalustasu.

Kliendilepingu sõlmiseks palume täita ankeet SIIT.

Lepingu sõlminud kliendil on õigus saada juristi abi kokku 15 tundi, millest:

2 esimest tundi on kliendile tasuta;
3 järgmist tundi tuleb kliendil tasuda 50% tunnihinnast (s.o 20 eurot);
10 järgmist tundi 100% tunnihinnast (s.o 40 eurot).
Õigusnõustamise teenust pakume veebi vahendusel ja 15-s nõustamiskohas üle Eesti. Eesti Õigusbrüroo kontorid on leitavad siit.

Lisainformatsioon ja eelregistreerimine:
Eesti Õigusbüroo klienditeenindus telefonil +372 6 880 400 või e-kirja teel abi@juristaitab.ee
Avatud E - R kell 9 :00 - 17:00

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”