Õnnetused mootorratastega 2018


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Spoiler
roodla kirjutas:
Ardilla kirjutas:
roodla kirjutas:
Commix kirjutas:

Otepääl foori lähedal tund tagasi vanem passat sinisele suzukile (ilmselt bandit) ette keeranud. Rattur pikali, loodetavasti väiksemad vigastused. Kurb on see, et kiirabi jõudis ala 20 min hiljem ja politsei alles pool tundi hiljem.
Kiiret paranemist ratturile!

Mina olin, hetkel veel maarjamõisas tilguti all. Masin Gsx1400, olukord oli halb temaga.
Enda kohta saan vastuse varsti...

Ratta saad läbi kindlustuse aetud, see vast kõige väiksem mure. Sulle kiiret paranemist! Loodetavasti, saad varsti häid uudiseid.

Olen kodus, tõsisem põrutus kaela ja pea piirkonda, ülejäänud okei. Eks lähipäevil olemine kergelt valulik :bsmile:
Kiiver korralikult kriibitud, tuleb vist maha kanda. Silkil hark kõver, leks katki, esituled koos kelladega puru, uued lingid kriibitud, parem külg silindri katteplastik katki+kriibitud ning mootori otsakaas ka puru nii, et mahlad väljas :? :?
Kindlasti veel midagi, eks kindlustuse ja politseiga asi korda saab siis panen enda teemasse pilte.
Tänud paranemissoovide eest, ei kujuta ette kui see asi maanteel juhtuks.

Varustus, riided, tilulilu mis sul küljes oli (telefon läpakas) jne. Ära unusta ka kindlustusele ette näidata!

Mine “Vaba teema”