Räägiks külkadega ratastest, Uralitest eelkõige

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Räägiks külkadega ratastest, Uralitest eelkõige

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

koma2 kirjutas:

FOB Shanghai 20' konteiner puusalt tulistades Muugani USD 1200 ja kulud Muugal c.a EUR 300.- Sinna peaks 3 tk ära mahtuma. EUR 14000 on ilmselt lennutransport.
"Kõige keerulisemaks osaks selles ahelas on transport ja käitlemine saatjalt transa firmani." Seda tehakse iga päev miljoneid TEUsid. Kaug Ida puhul on FOB levinuimaid tarnetingimusi. Ei ole midagi keerulist.

Kui sellega igapäevaselt tegeled ja tead kuidas asjad käivad,siis on kõik lihtne. Ma hoiatangi,et nii ei juhtuks.
Mul on näide elust enesest.
Siit foorumist inimene tellis Hiinast konteineri täie ühte toodet,mis pidi ka tulema Muugale,aga tuli hoopis Klaipedasse. Lisaks sellele,et tema oli maksnud Tallinnani käik maksud,pidi ta veel suurusjärk mitu tuhat € mingeid väidetavaid kulusid tasuma,et oma kont kätte saada ja nüüd juba oma kuludega autoga Tallinnasse toimetada.Ma ei hakka üksikasju rääkima,kui ta tahab räägib ise,aga nii võib juhtuda,kui lased hiinlasel asju ajada. Hiinlase jaoks on Klaipeda ka sama ,mis Muuga,asub teisel pool Tallinnat lihtsalt :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”