Rumalad või segased küsimused jms → Re: Segased küsimused jms


will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

tood õlle ära? :D sõitsin 5m, kurvi ei võtnud. suuremat kiirust ei julgenud arendada käed lahti versioonis lühkaritega ja ilma kiivrita öösel ja pimedas :D muidu vast sõidaks ka pikemalt sest suurema kiirusega on oluliselt lihtsam tasakaalu hoida siiski, või kui oleks aega ja tahtmist lihtsalt rohkem tasakaalu hoidmist harjutada. kahjuks ma tegelikult õlut ei tarbi aga kui tood näiteks kasti mingit muud head jooki võin seda üritust ka korrata ja soovi korral lindista video peale. pärast võib kasti siis kahepeale tühjaks juua või süüa :D

võibolla ma kirjeldasin või selgitasin liiga üldsõnaliselt või ebatäpselt aga ma ei pidanud silmas mitte juhtraua keskasendisse kinni keevitamist. ma olen kunagi jalgratastel neid raudasid üle pingutanud küll. arvasin, et suhtkoht kõik siin on vast seda teinud ja teavad, mis on tulemus. mis juhtub on see, et keskasendist üle keeramine muutub eraldi jõulist tõmmet vajavaks operatsiooniks. siiski mitte võimatuks, ja selle asja üks põhiline kaasmõju on justnimelt see, et ekstra hästi on võimalik näha, tunda ja eristada, kuhupoole keeramiseks sa tõmbad lenksu mis suunas. asja point oli ikkagi selles, et illustreerida kas tõesti on AINUS võimalik viis kaherattalisega keeramiseks nö. vastukeeramine. sellise "jäiga" raua puhul on seda igaühel võimalik iseendale tõestada, kuna siis on eriti konkreetselt ja ilma igasuguse vaidlemise võimaluseta näha ning ka tunda, et see ainuvõimaluse jutt on puhas BS.
alternatiivina võib seda katset teha ka rattaga, millel on tõepoolest jäigalt blokeeritud juhtraua ühele poole keeramise võimalus. sellisel juhul peaks näiteks olema võimatu keerata vasakule jalgrattaga, mille juhtraud ei liigu dead centerist mitte kraadigi paremale ehk vastu keerata ei ole võimalik. kui keegi toob mulle sellise modifitseeritud ratta, võin võtta videosse kuidas ma võtan vasakkurvi. videokaamera võib ka kaasa võtta. aga mina oma ratast selle nalja jaoks keevitama ei hakka :D

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”