Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Konkurentsi piiravad garantiitingimused Honda näitel

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas:

Aga kuskohas on kirjas et mitu tundi seda tehakse? Mina näen seal erinevate rataste hoolduspaketi hindasi ja selgitust mida see sisaldab:
Mootorrataste hoolduspaketid:

  • Hooldus kuni 125cc – 96€
  • Hooldus kuni 1000cc ka – 149€
  • Hooldus alates 1001cc – 179€
    Hoolduspakett sisaldab : Õlivahetus, õlifilter ja seib, veoketi pesu ja määrimine, diferentsiaalõli vahetus, mutrite ja poltide kontroll, pidurite kontroll, jahutusvedeliku kontroll, aku kontroll ja laadimine ja rehvirõhkude seadistamine.
    Loomulikult on igal töökojal ka tunnihind aga antud juhul seda ei rakendata ju..

Huvitav lähenemine tänapäevasele tehnikale ,kus elektroonika on üks olulisemaid komponente,pole ei veakoodide lugemist,softi uuendamist ega ka lihtsat mehhaanika defekteerimist hoolduse hinnas olemas? Huvitav kas selle eest küsitakse veel tunnihinna alusel lisaraha ?
Esimese kahe aastaga ei juhtu kindlasti suurt midagi,aga mis point peaks olema edaspidi sinna hooldusse minna ?
Samas autodega olen ma just esinduses käija,sest paljud mitte esindused(korralikud,heade seadmetega varustatud remonditöökojad) ei tee hooldust ,mitte autole ette nähtud hoolduskava alusel,aga vahetavad su liikuril õli ja filtri ning õhufiltri.Heal juhul ka salongifiltri,aga muud perioodilised tegevused nagu piduri-siduri õli,jahutusvedelik jne jäetakse sirgelt kõrvale.Uksehingede ja muude liikuvate osade määrimisest ma ei räägigi. Nad teevad seda ka ,aga siis kui sa ise selle kõik neile üksipulgi ette loed ja see ei ole neil enam hooldus vaid enamikes kohtades tunnihinna alusel remonditöö. samas enamus kasutajaid ei ole pädevad nõudma ,mida peaks hoolduses tegema ja siin on esinduse hoolduspakett igati asjakohane teema.
See Honda tsikli hooldus jätab oma pakutuga pigem sellise garaaži ees Jürka tehtud hooldusega samaväärse mulje.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”