Vihurmoto Rahvaliiga 2018


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Vihurmoto Rahvaliiga 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

kalleu kirjutas:

Ühiste pingutuste tulemusena on laupäev saanud vihmavabaks :bsmile:
Kes registreerimisega kõhkleb siis veel on saadaval esikümne kohad - kas tagaotsas või poodiumil, seda otsustad juba sina.

Eilne trenn näitas, et pidurid peavad hästi. Koguni nii hästi, et eelmise suve ajad jäid mitme sekundi kaugusele :shock: Omast arust olin sigakiire aga ajavõtutabel tõi julma tõe päevavalgele. Samal ajal oli rajal veel üks mees, kes kalendri võrra kiiremini sõitis ringid sujuvalt sama kümnendiku sisse ja juttu ajades oli natuke murelik, et kiirust ei ole kohe üldse.

Heip. Mul võib juhtuda eilse valguses nädalavahetuse sõidu ära jäämine. Aga noh oma vitsad peksavad. Eks näis!

Sellele kiiruse teemale. Ma panin endale peale appi mille nimi on track addict. Sellega saab analüüsida aegu. Tulemus oli üllatav. Kiire ei võrdu absoluutlselt parem ringi aeg. Kui vaatasin tulemusi. Siis 49 sec sõites olid kiirused ca 15-20 km madalamad kui 51 sekundiga sõites ringi.

Ja üks noormees sõitis üldse kallutamata aga ma pakun, et oma 3-5 sekundit veel paremini. Ehk ei ole asi kaugeltki korrelatsioonis lahtise gaasiga sirgetel ja parima ringi ajaga :mrgreen: :bsmile: Ehk siis tõde on kuskil seal. Ma nüüd panen ratta kokku tagasi siis saab seda teooriat jälle lihvida.

Tagant järgi analüüs näitas, et KURVI VÄLIS SEKTORIS EI TASU ÜLE PINGUTADA, seal võib olla kogunenud veidi liiva (lol) (crash)

Ja kui juba libised siis ära proovi püsti tõusta, kuigi kirus on väike, sest tegelt ei ole :mrgreen:



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”