Kas mootorrattur on sõidukijuht või jalakäija?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kas mootorrattur on sõidukijuht või jalakäija?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

yeekim kirjutas:
Spoiler
Madlobster kirjutas:

....... (aga see ei ole võimatu, mul on endale kitsekesed läbi lahti ununenud hoovivärava õue peale kepslenud protokollimapp näppus väitega, et ma oma hoovis sõitsin ilma tulede ja turvavööta :shock: õnneks sel ajal oli kehtiv veel LE ja käsi laiali ajades sai eksinud sellid uuesti väravast välja juhatatud)........

Juhatad ka täna nad ilusasti hoovist välja!

edu

Täna see vist enam nii hõlbus ei ole. LE´s oli üks hea punkt kohe alguses. "LE kehtib eesti teedel" mitte kõikjal, kus on võimalik sõidukiga liigelda. See lause aga piiras päris palju kitsekeste murul kepslemist (va juhul kui tegemist oli haljasalaga, kuhu oli keelatud sõita), mis andis mulle vabaduse sõita oma põllul umbjoobes ning ilma ühegi nõutud paberita, kasvõi velgede peal. LS tulemisega oli selle üle jutustamist ning rääkisin oma keisist tarkade meestega ning nii palju kui mäletan lõppes jutt sellega, et enam nii teha ei saa.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”