Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Heh, ausalt öeldes päris üllatav, või isegi pisut ehmatav on nüüd lugeda, et ma hoopis motomaailma "FiatMultiplad" sattunud fännama...või mingis mõttes isegi hetkel kasutamas? :mrgreen:

Ise Helsinkis sellist elusuuruses, just lähedal kaedes ning seljas kõõludes küll mingeid selliseid karjuvaid ebakõlasid nagu ei täheldanud, kõik pigem tagasihoidlikult hall/must (kui midagi üldse pisut häirib, siis vb see piduripedaali tagune pisut totakas, poleeritud metallist sik-sak, kuigi seal peaks ka sõidu aeg pigem jalg ees olema?)
Kuid eks vist värvivalikuid ka erinevaid ja võibolla üldse keskendusin hoopis liigselt sellele, et kuidas hoopis sõiduergonoomika võiks olla jne:

16463462_1319186591475944_7835500476869808161_o.jpg

Ja seegi, kuis need esituled paljudel nii tugeva okserehvleksi esile kutsuvad, et suisa poeuued kohe peaks välja vahetama, ilma neid ennem isegi puruks kukkumata vms...on ka vist pigem meie maanuka eripära? Sest piilusin korra nii Saksa, kui ka UK Ebaysse...ja polnud ühtegi müügis (muidu ju mingeid originaalvidinaid, mida rohkem aftermarketitega asendatakse /sumbutid jne/, on seal pakkumiste hulgas ikka näha) !? Ma ise olin üldse arvamusel, et Streedi "koledad" esituled said aastal 2012 otsa, kuniks neid ümmargusi kroome veel monteeriti...sest esimene oli mul just 2011 ja siis sain ikka mitu korda aasimist kuulda, et "null-kuue" esituled ette tuunitud, kuid nüüd muu uuema ratta ovaalseid silmi pole tutvusringkond justkui enam ilkuda võtnud ( kuigi jah, nüüd kogemata ostsin vist tuttavatele lõualõksutamisaineseks üldse Alfa159, mis endale hullult meeldib...kuid kus kohe loeti üldise naeru saatel kokku lausa 8 esituld!)

Ühesõnaga, mulle sobib ka nii, nagu keegi siin kunagi mainis: et seda visuaalset koledust siis minimaalselt taluma peaks, on kõige kindlam ise selle disainivääratuse seljas istuda :P

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”