Gruusia 2018

Kasutaja avatar

akvanaut
Postitusi: 161
Liitunud: 04 Jaan 2014, 02:38
Tsikkel: Tenere700, wr450f,V-strom,Jawa
Asukoht: Pildiküla
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 48 korda
Kontakt:

Re: Gruusia 2018

Lugemata postitus Postitas akvanaut »

Tänud kogemuste jagamise eest. Mis kellast su kava järgi õhtale jäämine on? Ise olen vahest päris pimedani sõitnud kui vaja kuhugi jõuda või kui sobivat kohta kohe ei leia.
ajalimiit on siiski 21 päeva, võimalik et peab midagi vahele jätma.
Eks veidi sõltub ka ilmast, mis mõjutab mägiteede läbitavuse aega. 4x4 seltskond käis minu teada Omalos
ära ühe päevaga. Ja eks ma Tusheti rahvuspargi all mõtlesingi vaid seda Abano passi teed, rohkemaks ei jätku aega.
Edasise venimise sain aru tekitavad osaliselt Armeenia piiripunktid.

ats30 kirjutas:

( Sighnaghi vanalinna soovitan vahele jätta, seal pole mingit vanalinna. Lihtsalt podjobka. Linn ise on muidugi huvitavas kohas, üksik küngas keset lauskmaad)

Hmm, Sighnaghi linna kohta sain info andmoments.com lehelt kus kirjutatakse:

Seal võtame suuna ühele Gruusia ilusaimale linnakesele – mäe otsas asuvale Sighnaghile, keset Gruusia veinipiirkoda. Õhtu veedame Sighnaghi vanalinnaga tutvudes.
Esmalt külastame 18. sajandil Kahheetia kuninga Erekle II rajatud kuninglikku Sighnaghi linna. 23 väravaga kaitsemüüriga ümbritsetud linna kaudu oli Gruusial
ühendus mitmete Aasia kaubateedega. Sighnaghi tillukestelt ja hubastelt tänavatelt avanevad huvipakkuvad vaated Alazani orule. Linnake on kenasti renoveeritud ning
meenutab pigem vahemereäärset asustust kui Gruusia linna.

Jätab selle siis vahele :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”