Gruusia 2018


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Gruusia 2018

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Omalos käib jah ühe päevaga ära aga Zhinvali järve äärest on sinna üksjagu maad. Ma arvestangi Omalo peale ühe päeva aga algusega sealtsamast jalamilt.
Lisaks Armeenia piiripunktidele on Armeenia teed klass omaette, seda just piirialadel ja Sevani põhjakaldal. Üldse mägiteed võtavad kõvasti aega maha.
Kui mu mälu mind ei peta siis ca 8 paiku läheb pimedaks. Pimedas telkimispaiga otsimine ei ole lahe. Mägedes telkimiskoha leidmine on niigi keeruline. Armeenias on see eriti keeruline. Need kohad mis võiksid sobida on sõna otseses mõttes täis situtud. Samas Sevani pealinna poolne ots on suht tsiviliseeritud ja kämpasid palju.
Signaghi on grusiinide endi jaoks jah selline romantiline linnake, "armastajate linn" nagu nad ütlevad. Noh, võib ju käia ära. Aga midagi erilist seal ei ole.
Sinu listist on puudu Mestia-Ushguli ehk Svaneti piirkond. Mitmeski mõttes eriline ja kui julged võtta ühe otsana väikese mägitee, see on sõitmist väärt.
Mina jätaks selle ajakavaga Armeenia välja.

Oleks ma tark, ma oleks vait.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”