Guzzi V2 eksperti eestis ?

Kasutaja avatar

Teema algataja
indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Guzzi V2 eksperti eestis ?

Lugemata postitus Postitas indumen »

Vaheuudisena kasutaja J1anno kes on tõsine guzzi fänn on mu rattaga vaeva näinud juba eelmisest laupäevast saati, peale pikemat ahastuste rada oli siiski tunneli lõpus valgus. (w)

Nimelt märgatavad muutused mis siis tehtud sai, klapivahed veelkord üle käidud (ei tea mille eest ma AP motos maksin küll), Throttle Body sünkroniseerimine tehtud korrektselt peale mida ratas hakkaski käima nii nagu peab ( veel suurem hämming mille eest ma AP motole maksin) gaasitrossi lõtkud parendatud, sedagi oleks võinud viimatise hoolduse käigus ehk märgata targemad inimesed seal.

suurim ajakulu oli see et eeldasime et TB sünk on tehtud normaalselt. Kõik järgnevad tegevused mida J1anno tegi ja nägi vaeva oleks olemata jäänud: vahetas enda ratta pealt juppe nagu pihustid, juhtmed, küünlad, sumbutaja [Motobot: õige on "summuti"] täis pikkuses, mitmeid kordi ajus erinevaid mappe proovinud jne jne.

Nüüdseks olen pettunud ka tsiklimaailma ametlikes teenindustes vähemalt eesti mõistes, kui vähegi "erilisem" ratas on siis ei suuda isegi esindus miskit tarka teha. Õlivahetusega õnneks saavad veel hakkama. (togi)

Minu poolt J1annole suur kummardus ja respect siinkohal

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”