Prillidega sõidueksamile?


franz125
Postitusi: 2361
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 89 korda

Re: Prillidega sõidueksamile?

Lugemata postitus Postitas franz125 » 24 Mai 2018, 19:23

Ain kirjutas:
Spoiler:
franz125 kirjutas:Ma ilmselt juhm aga ma ei saa aru sellest prillideta ilma prillideta kottimisest.Kui sul on südame arütmia nt.kas siis on tervisetõendil või lubadel või kus iganes kirjas et võta tablett enne sõitma hakkamist.Mida keegi mis puhul targemaks saab sellest tervisetõendist.See on jälle see koht kus inimene otsustab kas ta näeb piisavalt või mitte.Mõnus ülereguleerimine.
Kas sinivatt käsib mul prillid eest võtta kui kinni peab sest mul pole neid kuskil kirjas.
Küsimus on ikka vastupidine. Kui lubadel on kirjas, et on prillid siis ilmselgelt ei ole need moe pärast. Aga on vastutustundetuid inimesi kes istuvad autorooli ilma prillideta- ehk siis poolpimedalt. Kui mõni selline poolpime vandersell Sulle otsa kärutab siis ilmselt hakkad aru saama..
Ja protsentuaalselt on neid liikluses õnnetuse põhjustanuid võrreldes joodikute,kiiruse ületajatega,pohhuistidega ,nutinäppijatega kui palju?Toob näiteid.
Need asjad on ju inimese otsustada jäetud.Ma ei vaidle ju selle vastu et nägemise kontroll tehakse vaid seda et see on mingiks kottimise eesmärgiks omaette saanud.Point siin ju selles oligi et kodanik tahtis sõita prillidega aga ei lastud kuna neid ei olnud kirjas.Tähendab et kui oleks poolpimedana sõitnud siis oleks jokk olnud.


Kangutan kõveraid
VTR1000SP1.YamahaGTS selle suve sõiduriist.
VTX1800R potsataja(tjuunimisel)
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”