Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Sain täna proovida Triumph Street Triple 2018 mudelit. (https://goo.gl/Bc4hv6)
Rain Motodepoost on mulle paar korda maininud, et "seda ratast peab kohe proovima" aga ma olin alati mõelnud: "naa, mul on juba üks reaskolmene (Tiger 800), et kui erinev see kogemus siis ikka olla saab" ja ei kiirustanud proovimisega. Aga täna hommikul joondusid tähed (või planeedid; mis-iganes) nii välja, et Motodepoost välja astudes oli mul Triumph StreetTriple süütevõti näpus ja tsikkel Depoo ees.

Kui ma 20 minutit hiljem kontorisse jõudsin siis kahjuks tööga alustada ei saanud, sest mu arvuti tegi mingit järjekordset Windows'i uuendust.
Aga ausalt öeldes sellest polnud katki midagi, minu arusaam, et järjekordse "reaskolmesega" pole võimalik mind üllatada oli üdini ekslik. Selgus, et Street Triple R on puhtakujuline adrenaliinimasin ning normaalseks kontoritööks oli minu organismi adrenaliinisisaldus lähima tunni jooksul liialt suur. Ainuüksi need 20 minutit (ja mitu tahtmatut kiiruseületust linnas) andsid mulle arusaama, et väide potentsiaalsele ostjale: "kui sa selle endale võtad, siis see on masin millega sa hakkad kõiki oma tulevasi tsikleid võrdlema" peab olema tõsi. Või vähemalt ma suudan ennast ette kujutada seda tegemas. Ja seda vaid pärast 20 minutist sõitu. Kuigi nakedid pole "minu teema" siis Street Triple R on küll masin, mis võiks garaazis olemas olla. Teen nädalavahetusel mõned kiiremad tiirud ja kui vähegi mahti on siis teen pisut pikema ülevaate.

Pilt



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Speed Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Prets »

Kumb ta siis on, Speed Triple või Street Triple? Tegu väga erinevate masinatega, samas tekstis mõlemad terminid läbisegu kasutuses.

(pildi järgi eeldaks, et Street, siinmail liigub neid päris palju ringi linnavahel)

(togi)
Kasutaja avatar

HaLL
Postitusi: 74
Liitunud: 21 Sept 2008, 19:38
Tsikkel: SPEED TRIPLE 955; XR600R
Asukoht: Jüri
Tänanud: 29 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas HaLL »

Ma ütleks ka, et pildi järgi street. Speed triple saabumist siiamaile olen isegi pikisilmi oodanud.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Bandit »

depoo müüb nendest street triplet ikka

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Speed Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Prets kirjutas:

Kumb ta siis on, Speed Triple või Street Triple? Tegu väga erinevate masinatega, samas tekstis mõlemad terminid läbisegu kasutuses.

(pildi järgi eeldaks, et Street, siinmail liigub neid päris palju ringi linnavahel)

Street ikka. Korrigeerisin algses tekstis ka õigeks.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Vanema Streedi tõsimeelse fännina on rõõm näha, et uued Streedi mudelid ikka ajavad inimesi kihevile. :bsmile:
Ning teagi, mis ritta planeedid küll võtma peaks, et keegi mulle päevaks sellise sõita ulataks (kuna ilmselgelt minust letist uue ostjat ei ole)... aga kui pakutaks, siis ega ma ilmselt "kontorisse" kaema üldse ei jõuakski, et kas äkki tööga algust saa teha vms :P

Kuna ma seega uuema kasuks oma vahetut kogemust siia lisada ei saa (välja arvatud see, et ma Helsinki MP Messu saalis ligi pool tundi selle otsas "kuivalt kõõlusin" ja ikka väga hubane tundus!), siis lihtsalt ülistaks eelkäijat ja lisaks paar rida, mis on mindki, siis esialgu küll mõttes, uue ihalejate rivvi pannud.
Kunagi siis, aastaid tagasi, oma esimese Streedi ostsin lihtsalt müügiprojektina, millega sõitsin ühe hooaja lihtsalt ennem, kui müüdud sain..aga need 6000km vms. jätsid piisava jälje, et aasta hiljem, soodsate asjaolude kokkulangemisel uuesti selline osta...ja enam üldse mitte müügimõtetetega :)
Sest minu senikogetu põhjal on tegemist ühe ülimalt ägeda, sellise pisut "universaalnahhal" nakediga, mis pisut kohendades (mul siis vanemast ka R versioon, kus saab amordiseadetega üsna paljudele erinevatele sõiduoludele vastavamaks asja seada...) saab hakkama suht igalpool. Ilmselt on siin põhiplussiks suht kerge kaal ( kas vist 167kuivalt ja 185 tangituna vms...), ning ka läbi pöörete nii ühtlane väändekõver, mille järgi võiks vist dünopinke taatlemas käia!? Igatahes ka algajatele suht lollikindel ja sõiduvigu andestav valik....
Aga ise sellega siis piire kompamas käinud nii Kiviõli plastikute mäkketõusul, kus ka poodiumile saanud, kui ka alles äsja Saaremaal motoorienteerumises (kus ka ashvaldiklassis julgelt pool rajast kruusal oli) hästi toime tulnud...nii Smashil veerandmiilil 11,9 aegu stabiilselt sõitnud, kui ka Pärnus ringrajal alla 1.40 sõita saanud. Viimane üliäge kogemus oligi Saaremaalt tulles madala veetasemega Kõinastul käik, kus ma seal "poolhangunud" liival lihtsalt täiega päeva nautisin (taga küll mingi Streetmoto "prügikastist" võetud Conti TKC70 all), mitu korda edasitagasi saagides ja lihtsalt 100+ kiirustel liival driftides :D

IMG_20180513_125343.jpg

No midaiganes, ma vaid loodaks siis siinkohal sajaga, et uus mudel on vaid paremuse poole nihkunud: peaasi, et seda hobusekarja kuhugi ladvapööretsse aetud pole...ja et reklaamidest nähtud "digitalism" sõidurõõmu ei kohi (noh, et igasugused elektroonilised "abimehed" sa vastavalt soovile ennem sõitu ikka ise aktiveerima peaks, mitte ei pea igakord peale käivitamist neid hoopis ükshaaval elimeeerima hakkama! )...ning et elu keerdkäigud sellised oleks, et paari aasta pärast vast ka ise siis, ilma liisinguid tühja-tähjaga koormamata, saaks oma Streeti uuemat (mõistagi RS mudelit!?) kuskil tühjaks kräunutada ;)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Krl »

Huvitav palju neid müümata jääb, kuna see eestvaates nii gay välja näeb? Need tuled siis.


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Krl kirjutas:

Huvitav palju neid müümata jääb, kuna see eestvaates nii gay välja näeb? Need tuled siis.

No jääb lootus, et liikumises olles pead vaid sellise tagatule nägemist taluma ;)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Prets »

Punnsilm on ta küll, või putuksilm. Samas, tuleb tunnistada, et mullegi alguses ei meeldinud, aga kui neid siin teedel piisavalt näha ja seda sametist reaskolmese meloodiat kuulda siis kasvab täitsa külge.
Street Triple uus mudel oli kõigi siinsete motoajakirjade aasta masin ja siin veel jagub nii ajakirju kui sõitjaid tunduvalt rohkem kui meie halli argipäeva.

(togi)

Hate
Postitusi: 14
Liitunud: 30 Jaan 2018, 16:43
Tsikkel: Ducati

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Hate »

Omalgi mõlkus see tsikkel mõttes, aga mina olin sinna tsiklile esitule vahetuse juurde arvestanud ca 1k euri, kohe üldse pole see minumeelest kena esiosa.

Kasutaja avatar

mkendra
Postitusi: 50
Liitunud: 21 Apr 2015, 20:56
Asukoht: St. Julian's, Malta
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas mkendra »

Hate kirjutas:

Omalgi mõlkus see tsikkel mõttes, aga mina olin sinna tsiklile esitule vahetuse juurde arvestanud ca 1k euri, kohe üldse pole see minumeelest kena esiosa.

Milliseid aftermarket variante sellisele rattale pakutakse tule osas? Kaal, specid ja hind iseenesest päris head, kuid minu silmis näeb originaalina liiga peletis välja, et sellise ostmisele üldse mõelda.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Tort »

Keeruline kirjeldada, kuivõrd ilge see ratas välja näeb. Esituli esituleks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tort kirjutas:

Keeruline kirjeldada, kuivõrd ilge see ratas välja näeb. Esituli esituleks.

Mhm, kas nüüd ilge aga disain on enam vähem ainuke asi peale sadula, mis mulle selle masina juures tõsiselt ei meeldinud. Sisuliselt on tegu tehase streetfigheriga, selle esteetika arenenud maitsemeelega inimesele ilmselegelt ei sobi. Samas ... ma olen omanud Kawasaki Versys 650 (mk 1) - seda ratast sai ka ainult tema ema armastada, sest ta nägi niivõrd kole välja aga sõita oli lõbus ja omanikud on alati rahul. See on muide nii kole ratas, et on olnud kõige vähem varastatud ratas UK-s (suhtarvuna) - isegi vargad ei tahtnud seda. Samas võtan ma pigem ratta, millega on hea sõita aga on kole kui öö versus ratta, mis on disainpreemiate vääriline aga sõita ei kannata.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Tort »

Versys on nagu lilleõis ja kevadine briis selle kõrval. Ilgust lisavad küürakas tagakiik ja ilmselt romulast mõne teise ratta küljest saadud punane "aktsent" istme all. Või on see värviproov, mis unustati asendada. Või on tegu Nissani disaineritega.

Pilt


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Heh, ausalt öeldes päris üllatav, või isegi pisut ehmatav on nüüd lugeda, et ma hoopis motomaailma "FiatMultiplad" sattunud fännama...või mingis mõttes isegi hetkel kasutamas? :mrgreen:

Ise Helsinkis sellist elusuuruses, just lähedal kaedes ning seljas kõõludes küll mingeid selliseid karjuvaid ebakõlasid nagu ei täheldanud, kõik pigem tagasihoidlikult hall/must (kui midagi üldse pisut häirib, siis vb see piduripedaali tagune pisut totakas, poleeritud metallist sik-sak, kuigi seal peaks ka sõidu aeg pigem jalg ees olema?)
Kuid eks vist värvivalikuid ka erinevaid ja võibolla üldse keskendusin hoopis liigselt sellele, et kuidas hoopis sõiduergonoomika võiks olla jne:

16463462_1319186591475944_7835500476869808161_o.jpg

Ja seegi, kuis need esituled paljudel nii tugeva okserehvleksi esile kutsuvad, et suisa poeuued kohe peaks välja vahetama, ilma neid ennem isegi puruks kukkumata vms...on ka vist pigem meie maanuka eripära? Sest piilusin korra nii Saksa, kui ka UK Ebaysse...ja polnud ühtegi müügis (muidu ju mingeid originaalvidinaid, mida rohkem aftermarketitega asendatakse /sumbutid jne/, on seal pakkumiste hulgas ikka näha) !? Ma ise olin üldse arvamusel, et Streedi "koledad" esituled said aastal 2012 otsa, kuniks neid ümmargusi kroome veel monteeriti...sest esimene oli mul just 2011 ja siis sain ikka mitu korda aasimist kuulda, et "null-kuue" esituled ette tuunitud, kuid nüüd muu uuema ratta ovaalseid silmi pole tutvusringkond justkui enam ilkuda võtnud ( kuigi jah, nüüd kogemata ostsin vist tuttavatele lõualõksutamisaineseks üldse Alfa159, mis endale hullult meeldib...kuid kus kohe loeti üldise naeru saatel kokku lausa 8 esituld!)

Ühesõnaga, mulle sobib ka nii, nagu keegi siin kunagi mainis: et seda visuaalset koledust siis minimaalselt taluma peaks, on kõige kindlam ise selle disainivääratuse seljas istuda :P

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Kaks koledust kõrvuti ... Street Triple & Fiat Multipla

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kaks koledust kõrvuti ...

IMG_20180525_142813.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Pilti pole näha.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »

Ei suutnud end tagasi hoida.

trimphstreettripper.jpg

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Oehh, pidin ma siia nüüd vaatama taas...sest vahepeal õnneks nagu suutsin juba ära unustada selle teema! :mrgreen:
Aga noh, mis ma ikka öelda oskan. Võibolla kui enda silmad sama kõõrdi jooks, kui sel kiletiivalisel, siis ehk hakkaks ka mingeid hämmastavaid sarnasusi nägema...

Macintosh kirjutas:

Kaks koledust kõrvuti ...

Et siis mootorrattur oma üüratuna tunduva poti ja slaalomiprillidega...ning Fiat taamal? :ner:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Kõik kellele see ratas kole tundub... võiks endale Ducati Multistrada osta, vot see on rattamaailma Fiat Multipla.... Triumph on äge. Ja lööge või maha, mulle need esimese generatsiooni mölakad paaristuled meeldisid nii, et ka enda bandiidile panin kaks rongilaternat kõrvuti. Mi like

フーリガン
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maitsesi nagu alati. Endale Multistrada meeldib väga, aga selle Triumphi tuled... :roll:


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Tort »

Tuled on maitseasi aga selle ratta probleem on hoopis, et küljepealt vaadates puudub igasugune disain. Nagu 2002 aasta oleks, sokid ja sandaalid, mazda 626, nokia, KOFF õlu. Lihtsalt hämmastav, kui maitselage.

Kasutaja avatar

and
Postitusi: 127
Liitunud: 14 Okt 2016, 15:37
Tsikkel: Warrior
Asukoht: Tallinn-Viimsi
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas and »

Loadära, kas see sinine pluus su seljas seal pildil on disainiapsakas nagu see triumph või oligi seal messil nii palav, et võttis kaenlaalused nii korralikult higiseks :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Pisut pikem jutt selle kohta, mis ma lõpuks sellest koleda disainiga ägedast tsiklist arvasin.
https://www.accelerista.com/ratas/tsikk ... le-r-2018/

Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

oojamaa
Postitusi: 133
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:53
Tsikkel: Honda Varadero XL1000V '07
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas oojamaa »

Loadära kirjutas:

Võibolla kui enda silmad sama kõõrdi jooks, kui sel kiletiivalisel, siis ehk hakkaks ka mingeid hämmastavaid sarnasusi nägema...

Ei ole küll otseselt seotud Maci rattaülevaatega, kuid sportlikust huvist tahtsin teada, kas ja kui palju tehisintelligents näeb Triumphi esituledel ja putukatel sarnasust.

Kui Google Image Searchi sisestada märksõnad "bug eyes triumph", siis Google tehisintelligents toob kõrvuti välja kaks allolevat natukene sarnast pilti ;)

bug eyes triumph - Google Image Search
bug eyes triumph - Google Image Search
Screen Shot 2018-05-29 at 22.42.31.png (158.48 KiB) Vaadatud 7263 korda

Kui neid Google pildiotsingu tulemusi veelgi "alla poole scrollida", siis tuli veel kõrvuti "masinmõtlemise" jaoks sarnaseid pilte.

Screen Shot 2018-05-29 at 22.57.08.png
Screen Shot 2018-05-29 at 22.57.08.png (253.1 KiB) Vaadatud 7263 korda

Wikipedia teab rääkida, et inimeste puhul selle "mootorrattas putuka nägemise" fenomeni nimi on "Pareidolia - a psychological phenomenon in which the mind responds to a stimulus, usually an image or a sound, by perceiving a familiar pattern where none exists. Common examples are perceived images of animals, faces, or objects in cloud formations."

Link: https://en.wikipedia.org/wiki/Pareidolia


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Macintosh kirjutas:

Pisut pikem jutt selle kohta, mis ma lõpuks sellest koleda disainiga ägedast tsiklist arvasin.
https://www.accelerista.com/ratas/tsikk ... le-r-2018/

Kõik vahva, muhe lugemine...aga kas sina, kui digifriik, oskad nüüd öelda, kuidas neid "vaikimisi" seadeid seal menüüs siis ikkagi jätta saab: kas saab ka nii, et et veojõukontrolli elimineerides jääbki nii, kuniks ise meelt muuta...või peab "piirajaid" siiski iga kord süütevõtit näidates uuesti eemaldama?

Ja oojamaa, ma suht raalivõhikuna olen küll viimane inimene, kes detaile teaks, mis alustel see tehisintellekt nüüd sulle otsingu sooritas...aga kas seal ei või siiski see olla, et kui kirjutad juba välja "bug eye" ja "triumph", siis ta ju otsibki juba nii sitikasilmu, kui ka Triumphi toodangut? Ning kohe hakkas ka huvitama, kas siis ühegi sitika punnsilmad selliste hemisfääridega nagu ei sarnanegi või :

triumphbra.jpg
triumphbra.jpg (60.03 KiB) Vaadatud 7217 korda

:bsmile:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Adrenaliinilaks: Triumph Street Triple 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Loadära kirjutas:

Kõik vahva, muhe lugemine...aga kas sina, kui digifriik, oskad nüüd öelda, kuidas neid "vaikimisi" seadeid seal menüüs siis ikkagi jätta saab: kas saab ka nii, et et veojõukontrolli elimineerides jääbki nii, kuniks ise meelt muuta...või peab "piirajaid" siiski iga kord süütevõtit näidates uuesti eemaldama?

Iga kord teed uuesti.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”