Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas piiks »

No jah, ma selle peale ei mõelnud, et 99% käivad ülevaatusel 2002 aasta phaetonidega.

kaiman kirjutas:
Spoiler
piiks kirjutas:

Ei pea. Sain just autoga läbi, kus 1 lähituli ei põlenud. Kusjuures ma ei saa aru, miks nad ei võiks raha eest ise pirni ära vahetada.

kaiman kirjutas:
will111 kirjutas:

mis medalid???

mida kontrollivad ei oska öelda, pole elus varem käruga tehnol käinud. eks ma võin sulle tunni aja pärast öelda, mida kontrolliti..kui sind see mingil imelikul põhjusel niiväga huvitab. aga üldiselt öeldakse sellise koha peal, et ära enam peale võta :D
autol on üv'l mul suunatuli mittetoimiv olnud (noh mitte terve külg, aga siis kas üks esimene või tagumine) ja on ilusti läbi saanud ning lihtsalt öeldud, et vaheta pirn ära. mille järgi sina inimesi lolliks tembeldad, jääb mulle natuke arusaamatuks siinkohal. Aga noh - vaata palun teema pealkirja siis teinekord ka. Eks RUMALAID küsimusi ju ainult LOLLID küsida saavadki, nii et milles on vigastus? :D

ole nüüd joomaks alles läheb,medalid need tänud noh siin mis sa oled saanud 139 neid mõtlesin.pikad juhtmed ve.jah ikkagi jaan endale kindlaks olgu siis teemasse et rumalad .eriti veel mis puudutab liiklust vahet pole kas sa käid esimest voi viimast korda ülevaatusel.kõik tuled peavad korras olema,välja arvatud jh AUTOL kui tagumisel numbrilei põle kahest üks pirn.

jah peris hea loogika.kas sa näiteks noh 2002 phaetonil saaksid pisi pirni vahetatud? ma arvan selleks peab üle vaatuuse kõrvale tõõkoja ehitama.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”