Rapla-Virtsu raudtee mälestussõit - 26.mai 2018


Teema algataja
marv1
Postitusi: 25
Liitunud: 30 Nov 2017, 17:48

Re: Rapla-Virtsu raudtee mälestussõit - 26.mai 2018

Lugemata postitus Postitas marv1 » 28 Mai 2018, 18:57

Võtaks ka omalt poolt ürituse kokku.

Viperustena võiks välja tuua selle - et Raplas on HEPA tanklaid kaks, mis tekitas väikest segaust kogunemisel, lõpuks said siiski kõik "õiges" jaamas kokku. Kuskilt käis läbi, et rattureid oli kokku sõidule tulnud 13!
Sõitu alustasime ca 11:20 ja virtsus olime mäletamist mööda 17:00 ajal (kes varem kes hiljem Karuse jaamast minema sai). Palju aega kulus rongijaamade uudistamisele ning popup kohvikutes rabarberikookide söömisele (sai ka suitsulõhe, õunamahla, maasika/banaani/kasemahla smuutit, teelise suppi ja muud head ja paremat). Tõsisemaid õnnetusi kellelgi ei juhtunud, kui ainult ühe tsiklimehe sõit lõppes Rumba kandis, kus tagarehv purunes.

Eriti põnevad lõigud olid:
1. Märjamaal peale seda kui Rapla poolt tulles asfaldilt maha keerata (poolenisti sisse vajunud truubikoht ning väike puu risti teel ees)
2. Enne Vigala jaama (Märjamaa poolt tulles)
3. Rumba ja Rootsi jaamade vaheline lõik (mõnusalt tunnelisse kasvanud võsa ning sääskede populatsioon)

Väärivad ära mainimist ka Rootsi ja Karuse jaama omanikud, kes eriti soojalt meid vastu võtsid ning näitasid oma valdusi ja jagasid mõttemaailma. Ka Märjamaa ja Vigala jaamad olid väga positiivselt ja lahkelt meid vastu võtmas.

Ilm soosis raja läbimist, ka tänavarehvidega VX800 sai raja probleemideta läbitud, tuleb kiita ka meest lenksu taga.

Vähemalt ühel mehel oli ka kaamera kiivri küljes üritust jäädvustamas, ehk on tulemas ka videomaterjali rajaolude kohta.


Igatahes tänud osalejatele, kõik läks ladusamalt kui oleksin arvanud, tõesti miks mitte muuta see sõit traditsiooniks - ehk teinekord on vähe mudasem :ner:


Mine “Üritused”