Soome tsiklimehed


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kaiman »

kui mina jain kiirusega vahele siis ise ei teadnudki palju mul üle oli siis näidati et üle 30-ne.60 alas sooritasin möödasõitu ju siis kiirus läks korraks üle 90.kurvis tuli mendibuss vastu et nagu ilusti otse kümpi.mult küsis siis lube näha ja tagasi enam ei antud :) mis mul ikka öelda enam oli ütlesin küll et ärge pliis lube ära võtke mul neid seoses tööga ikka vaja noh :lol: küsiti siis veel et kui suur pere ja sissetulek on mul ja öeldi kust ma need load kätte saan ükskord siis kui karistus kantud.kästi siis veel oma tööjuurest palgatõend saata menti.et siis oskavad karistust määrata :wack: siis küsiti et kui kaugel asun .sain siis paberi et 20 minutipärast algab mul sõidukeeld.eks mul plaanid kohe muutusid käisin kohe poest läbi et tähistada.. :mrgreen: sekretär kirjutas miinium palga.tuli vastus et 400eur trahv 2.5 kuupärast võin lubadele jargi minna.kättesaamine käis kiirelt ütlesin ainult tere oma nime ja head aega.algul lasin ikka edasi veokiga,siis jõudis kohale et krt mul ikka load läinud :roll: eestis lasin ikka nagu õige mees edasi :bsmile: hea seegi.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”