[U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: [U+] Sena ja DigiLens asuvad koostööle

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

urmas66 kirjutas:

Tehnoloogia ja selle areng on tänapäeval äge,aga kas kõik ka ilmtingimata vajalik?

No mina ei saa aru, kuidas sinul see klaas kogu aja pooltühi on. :wink:
Aga kui asjast rääkida siis see ei ole ilmtingimata vajalik. Ka mootorrattasõit pole ilmtingimata vajalik. Kui põhjalikult järgi mõelda, siis ilmtingimata vajalike loetelu on väga lühike.

Sa sõitjana ise otsustad mida ekraanile manad. Mina näiteks häälkäsklusi täna ei kasuta - mulle piisab autosõidul sellest, et kõrvalt tulev naisehääl korraldusi jagab. Tsikli peal tahaks ilma hakkama saada. Mulle sobiks ideaalselt spido/tahho ja GPS ärapöörded - koormab meeli palju vähem kui neid erinevatest kohatdest vahtida. Neid kolme asja vaatad niikuinii. Ja sissetuleva kõne korral (kui sul telefon ühendatud on) oleks ka hea teada, kes helistab. Äkki ei tahagi vastu võtta. Ja eriti lahe oleks, kui pärast mootori käivitamist näitab 10 sekundi jooksul rehvirõhku - siis tead, et "ahaa, kurat, esirehv on täitsa toss."
Maailm pole päris mustvalge.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”