Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Väga hea jutt. Ei midagi ebaselget, lihtne ja loogiline. Kindlasti saab veel üksiasju lisada,aga see polegi enam vajalik,sest "põhitõed" on ära öeldud.
Seda ja veel selliseid artikleid peaks peale Accelerista ka muudes väljaannetes ilmutama. Eestlane on juba kord selline natuur,et tuleb pähe taguda,muidu eriti kohale ei jõua.
Lugema peavad seda ka autojuhid,eekõige sõiduautojuhid,kes ei sõida eriti palju ja ei tea liiklemisest suht midagi. Kõik see sama käitumine on suures osas sõiduauto juhtide puhul vajalik rekkadeaga koos liigeldes.
Sõitsin eile umbes 400-500km ja oli päris mitu nö eest läbi lipsamist, üks ees lambist seisma jäämine(keset teed) jne, mis õnneks ei olnud otseselt ohtlikud(ma olin valmistunud selleks ehk nägin neid), aga mina ise nii ei oleks kellelegi teinud. Paar neist jäi ka kaamera peale ja olid õhtul üle vaadates,tegijate poolt täiesti mõtlematud ja mõttetud teod.
Mul on helehallid tagi ja püksid,valge kiiver ja päris heledad LED päevakad,mis ilmselt päris palju kaasa aitavad,et mind näha oleks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”