Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ttt kirjutas:

Keegi võiks kirjutada artikli autokool vs päriselu või 10 asja mida sulle koolis ei õpetata :D
Igal juhul, olles just sõitma õppinud ja esimesed sõidud linnas üksi teinud.. mis ma teen kui ei ole nii enesekindel veel, et autode vahelt läbi trügida ja foori taha esimeseks? Kui ma nüüd lihtsalt peatun seal kahe rea vahel, kas siis ei hakka autod minu kõrvale trügima ja siis mul pole üldse kohta? Andestage, kui küsimused on rumalad :D
Teine asi et kas ma olen ainus kes ei suuda igal kuumaastikul kõigist 5km/h kiiremini sõita? On ikka no selliseid kohti et hakka või teist tüüpi ratast vaatama. Või on see mingi algaja värk ja läheb üle?

Esimene lause on lausa kümnesse ka minu meelest,kel A kat aastast 84.
Aga oma teel ja ristmikul paiknemist peab suures osas ikka lähtuvalt olukorrast ise vaatama ega standard olukordi pole. Peaasi,et sa sellel hetkel mõtled sellele ja teed enda ohutuseks ,mis teha annab.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”