Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?


reimps

Re: Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?

Lugemata postitus Postitas reimps » 03 Juun 2018, 10:31

ttt kirjutas:Keegi võiks kirjutada artikli autokool vs päriselu või 10 asja mida sulle koolis ei õpetata :D
Igal juhul, olles just sõitma õppinud ja esimesed sõidud linnas üksi teinud.. mis ma teen kui ei ole nii enesekindel veel, et autode vahelt läbi trügida ja foori taha esimeseks? Kui ma nüüd lihtsalt peatun seal kahe rea vahel, kas siis ei hakka autod minu kõrvale trügima ja siis mul pole üldse kohta? Andestage, kui küsimused on rumalad :D
Teine asi et kas ma olen ainus kes ei suuda igal kuumaastikul kõigist 5km/h kiiremini sõita? On ikka no selliseid kohti et hakka või teist tüüpi ratast vaatama. Või on see mingi algaja värk ja läheb üle?
Senikaua kuniks nahaaliks pole muutunud, käitud paiknemisel nagu auto, siis ei hakata külje alla pugema. Noh, võtad autokoha sõidurajal ära oma keskel paiknemisega.
Kiiruse +10 või üldse esimese lõike piires kiiruseületamise saad ajapikku kätte, siis ei loe see kuumaastik ka väga. Õpidki peast auke teadma tuttavatel teedel ja üldse kiiremini reageerima ning päriselt ka 360 kraadi enda ümber toimuvast aru saama.

Üldiselt ei ole mõtet selle trügimise, sõelumise, lanesplittingu ja kiiruseületamisega kiirustada, see tuleb ajapikku ;)


Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”