Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Kuidas mootorratta sadulas ellu jääda?

Lugemata postitus Postitas ttt »

Aitäh vastajatele! Sain natuke kindlustunnet juurde :D

ElectroMoto kirjutas:

Ma ei hakanud kuskile ette trügima enne, kui olin kindel, et startides enam tsikkel välja ei sure.. Krt, see võttis päris mitu head kuud. Põhiliselt tänu sellele, et kõik õpetavad kohapealt ära sõitmist selliselt, et hakkad sidurit lahti laskma ja kui tunned, et hakkab vedama, siis hakkad gaasi peale keerama. BS! Liikluses ei jõua selliselt mitte kuhugi. Kõigepealt tuleb ikka natuke gaasi peale keerata ja siis alles hakkad siduriga tegelema... :)
Koolis õpetatakse täpselt nii palju, et load kätte saada. Kui load käes, siis hakkab alles sõidu õppimine

Mul oli ka alguses kohaltminek raske, aga estakaadil tehti asi korralikult selgeks. Õpetaja prääksus, et sõidate suurte mootoritega autodega ja diislitega, ei oska sidurit kasutada :D:D Sellest ajast teen ka nii et gaas peale kõigepealt. Õnneks oma rattaga pole väljasuretamisprobleemi eriti olnud. Küll aga on lahe, et kohalt minema saab tõesti kiiremini kui autod :D Määdzik.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”