Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Piipz kirjutas:

Kahju ainult, et ainult neid pardakaameravideosid, kus keegi kätte saadakse, sügeletakse nii kiiresti jagama, samas kui neil on palju materjali ka täpiks sõitjatest. Või see ei näita politseid heast küljest?

Ei ole vaja puid alla panna lihtsalt. Vähegi sõidumees suudab iga kaubiku eest ära sõita. Olenevalt asukohast ja tsiklist ka sõidukate eest. Selline video aga annaks kukkedele vunki juurde ja otsus kangi rebimise asemel rulli keerata sünnib palju hõlpsamalt. Paljude oskused ulatuvad aga paraku vaid, kas kaubiku alla jäämiseni või esimese äärekivini. Sealt aga võib saada, kas katkise kondi või suisa "võidupileti" suurevarba külge. Seega on mõistlik purki jäänud täppe mitte presenteerida. Käpuli kukkunud tohlud panevad paljud rulli asemel heeblit kasutama.
"Täpikesete" näitamine tekitab aga arvamuse, et miks mina see loll pean olema, et väikse hullamise eest obrukit pean maksma või veel hullem peale paari nädalt platel veel pool aastat trammiga sõitma.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”