Sõitmise ja pildistamise mäng

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Sõitmise ja pildistamise mäng

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas:
stiiv kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Niikaua, kui te siin vehkisite, et kes ilusam on käisin ma ja tegin ära.
TÄIDETUD: Sinu ratas mõne puu nimega tänava või asula asildi juures.

No ja kui need vehklejad siin vinguma hakavad, et eelmine pilt on pisut sohk, siis hea küll. See peab ikka sobima.

PS. Ma juba põhimõtteliselt ei läinud Puu ja Puuvilja tänava vahel olevale Kuuse tänavale, sest see oleks liiga ilmne olnud.

A kui juba norimiseks läks, siis ei ole olemas sellist puud, mille nimi oleks Puu või Puuvilja. Sealjuures Kuuse oleks põhimõtteliselt väga korrektne :)

Jajah, eks see piiride kompamine ole, panin ülesande püstitaja ja kohtunikud proovile. Kaalumisel oli veel Kasemetsa ja Puuraiduri aga asukoht võtis.
Seniks, kuni ma pole üleande püstitajalt disklahvi saanud .. on ÜLESANNE jätkuvalt: Sinu ratas ja sild üle veekogu.

Ma algul mõtlesin ka virisema (mitte, et mul selleks vähimatki õigust oleks (ma pole kahjuks peale selle posti siia teemasse midagi panustanud :roll: )) hakata, aga ma olen üsna kindel, et ju sul on see Kuuse tn pilt ka varrukast lauale lüüa. :D



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”