Sidesüsteemid mootorrattal


morse
Postitusi: 1389
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas morse »

srx kirjutas:

Mul Boldiga täna uus ja huvitav probleem.
Mingi hetk kadus sõites telefoni hääl ära. Muusika ei mänginud, Waze ei juhatanud.
Telefoni BT ikoon näitas, et just nagu oleks ühendus.
Välja lülitada ei saanud. Tegi välja lülitamise häält, aga "Good Bye" ei öelnud, välja ei lülitunud. Proovisin mitu korda, iga kord seda välja lülitamise hääl tuleb aga ei rohkemat.

Millalgi hiljem kontoris hakkasin uurima, siis oli ennast lõpuks välja lülitanud aga kuskil 5 minuti jooksul, kui üritasin, siis välja ei lülitunud.

Ei tea mis sellest arvata?

Mul olnud korduvalt sama asi. See juhtub siis kui telefonis erinevad (või vähemalt üks) BT seotud ühendus kasutusel olnud ja see mingil põhjusel ei sulgu korralikult. Seade teeb sulgemise hääle aga reaalselt lülitab ennast välja alles siis kui telefoni BT välja lülitad või saavutad kuidagi olukorra, kus see äpp, mis ühendust üleval hoiab, ennast lahti ühendab.

Kusjuures Cardol on sellisteks puhkudeks Reseti sarnane funktsioon, kus kahte nuppu korraga all hoides lülitab seadme igal juhul välja. Aga minu Packtalkil (ja samuti ühel sõbral) on nii, et AINULT kaks nuppu korraga võimaldabki välja lülitada (ühe nupuga ei saa üldse - väidetavalt just seetõttu, et ühendused on üleval), kuid nagu jutu alguses mainitud, siis alati ei lülitu ikkagi kohe välja.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”