Räägiks mootorratta navidest


ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

Spoiler
Ain kirjutas:
ovaaP kirjutas:

Ma selline vana kooli mees ja üks hea GPS peaks ikka kaasas olema. Vaatab siis midagi TomTomilt kuna seni olen kasutanud TomTomi gepsusid autos.

Selle toote puhul ei pea jah kindlasti paika "üks hea GPS". Tomtom on hea aga seda pigem asfaldil. Lihtsalt loetava kaardipildi ja menüüga aga kui tahad detailsemat kaarti kasutada siis ikka pigem Garmin. Kui uut Garminit ei raatsi osta siis osta kasutatud. Aegajalt neid liigub. Endal on aastast 2008 äkki zümo 550 ja zümo 660. Töötavad ilusti siiani, kaardid on vastavalt vajadusele võimalik soetada täpselt sellised mis vaja..( on olemas korralikud teedekaardid Baltikumi kohta ja erinevate riikide topod kus Eestis talukohad ja metsateed ilusti peal, Soomes saaniteed jne.)
Ehk siis julgen väita ,et korralik Garmin on lõppkokkuvõttes pikk investeering.

Pigem ostaks uue. Minu jaoks nagu vahet pole, on see TomTom või Garmin. Lihtsalt varem olen kasutanud TomTomi ja sellega harjunud. Vaatasin ka netist ja neid müügikohti on suht palju ja hinnad on ka erinevad kümnetes (kui mitte sadades) eurodes. Pigem ostaks Eestist. Kust oleks mõistlik osta, sest Garminit on rohkem müüa kui TomTomi.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”