Õnn mootorrattasadulas ehk kuidas ma ikka veel elus olen

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 327 korda
Kontakt:

Re: Õnn mootorrattasadulas ehk kuidas ma ikka veel elus olen

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Sai kunagi Primoga biker.ee suvepäevadel käidud ja tagasitulles Raplas kõht silmini täis söödud. Viga, mida ma enam kunagi sõites ei tee, sest mul ajab täis kõht une peale.

Ja siis sõitsin haigutades mööda Viljandi maanteed, kusagil 110ga, kui järsku näen, et üks Toyota Tercel seisab mul ees ja ootab vasakpööret. Rahmasin lenksust, käis hirmus pauk, peaaegu oleksin veel kraavi sõitnud. Jäin siiski koos tsikliga püsti seisma. Vaatan üle õla, Toyota ikka seisab keset teed, umbes 100m tagapool. Ei jaganud ära kohe, et mis pauk see käis siis. Tulin tsikli pealt maha ja ennäe, vasakut küljekohvrit enam pole. Kõndisin Toyota juurde, sees istus õnnetu ja ehmunud naisterahvas, kes sattus mu tuttav veel olema vanast ajast, st. polnud teda 15a näinud. Toyotal oli tagaluuk ja tagaaken puruks ning veel tagumine küljeplekk korralikult kõver.

Minu kahju oli ainult puruks kohver, asjad leidsime põõsast üles, need olevat uhke kaarega metsa lennanud, rääkis tagasõitja.

See päev oli igatahes jumal olemas.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”