Kawasaki ER6-f (2015) ebaterve vibra mootoris


Teema algataja
Jajah
Postitusi: 12
Liitunud: 28 Mai 2018, 10:18
Tsikkel: Kawasaki ER6-f (2015)
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kawasaki ER6-f (2015) ebaterve vibra mootoris

Lugemata postitus Postitas Jajah »

zilkz kirjutas:

Mul hakkas tsikkel siis vibrama kui olin paigaldanud kukkumisrauad, seal tekib mingi resonats vms. mis paneb need rauad teatud pööretel vibrama.
Mootori poldid ikka ilusti pingul?

Olen ka seda versiooni kuulnud, et lisavidinad lähevad teatud pöörete juures muu stafiga resonantsi. Antud juhul ma selle variandi välistan. Kukkumispunnid on küll küljes, aga need on küljes sisuliselt kohe algusest kui ratta soetasin, ehk ca 3 aastat ning seni pole nad kuidagi resoneerunud. See vibra pole ka seda laadi. Olen üsna kindel, et tunnetan ära ja saan aru kust vibra tuleb - kas kondli* [Motobot: õige on "gondli*"], mõne jupi lahti olemisest, rattast vms. Praegusel juhul on allikaks mootor, aga sinna sisse ju ei näe.
Samuti ei tea mootori poltidest midagi. Omateada on need kinni, aga ega ma neid kõiki konrollinud või keeranud küll pole. Samas ma leian, et kui mõni kinnituspolt lahti, annab see ühtviisi tunda nii külma kui sooja mootoriga.
Tänud aga pakkumast ikkagi!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”