Õnn mootorrattasadulas ehk kuidas ma ikka veel elus olen


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Õnn mootorrattasadulas ehk kuidas ma ikka veel elus olen

Lugemata postitus Postitas kaiman »

pühak kirjutas:

Mul üks tuttav rääkis kunagi, kuidas ta millalgi vene ajal Jawaga koerast üle sõitis. Kurtis ise, et ta ei õppinudki tsiklisõitu korralikult ära ja siis ka, kui koer ette jooksis, ei osanud muud teha, kui sadulast püsti tõusta. Koer jäi alla ja sai otsa, tõenäoliselt aga just tagumiku üleskergitamine tegi võimalikuks selle, et ise ei kukkunudki.

Huvitav jh muidu oleks täitsa minu kogemus aga et /et ta ei õppinudki tsiklisõitu korr.../siis se polnud mina.aga lugu oli suht sarnane.ehmatas ära küll :D sõitsin linnast välja oma jaavaga et vajutan peale nüüd .siis nägin et koer seisab paremal teepeervel,hetkeks mõtlesin et nüüd ta kas jookseb jargi või läheb üle tee.jh ta mõtleski minna tagasi üle tee ja otse mulle ette.jõudsin veel mõelda et nüüd ma lendan siis tõstsin kh hoobilt perse ülesse..siis käis laks ära ma ikka lenksus vaatasin üleõla koer jai vedelema..siis tuli hirm peale et koer sai surma ja panin minema mitte koju vaid sõbra juurde ise mõeldes et kohe tuldakse mind otsima..aga jh muidu olen rästikut kruusapeal pooleks sõitnud ja võrriga kanu alla ajanud :mrgreen:
eks neid olukordi on veel mida praegu meenutan mis päästis halvimast. aga siin raske seda kirjalikult seletada :bsmile:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”