Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

RasmusL kirjutas:

Mul sama, ka lubasin omnival end aidata, enam ei luba. Eesti toll imeb nagunii.

Et ise teha peab sul olema Omnivast saadetise teade ja selle number.Mind kusetas Omniva äsja just sellega,sest saatis selle mulle postiga(omnivaga :D ) koju. Saatja kirjutas mitu korda,et kinnita oma saadetise kätte saamine ära,sest pakk on kohal.Samas mulle polnud Omnivast midagi saabunud,kuid kodukal oli näha,et tracking on registreeritud. Kui lamenti lööma hakkasin,siis sain selle teatise meilile,tegin 3minutiga deklari ära ja saatsin neile kirja,et ärge hakake seda pakki nüüd kuskile edasi(mulle koju) saatma,et ma tuleks sinna Pallasti tänavale järgi.Kui kõik vajalik käes,siis läks esimese meili saamisest saadetise kätte saamiseni 3-4 tundi. Paberkujul teatis saabus mulle koju postkasti umbes 5 päeva pärast, peale paki kätte saamist ehk siis Omniva süsteemis arvelevõtmisest 12 päeva hiljem.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”