Trahv Ungarist/ trahv välismaalt → Re: trahv Ungarist

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: trahv Ungarist

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui tähitud kirjaga saadeti siis on neil kindlaks eesmärgiks raha sinu käest kätte saada. Välismaal saadud trahvide tasumine on sisuliselt vabatahtlik, trahviteated võidakse küll edastada, aga nende sundtäitmist ei saa nõuda. Seega kohtutäituri kätte nad nõuet anda ei saa aga inkassofirmale küll. Lisaks, maksmata jättes võid vabalt olla olukorras, kus järgmine kord Ungarisse minnes küsitakse lisaks trahvile ka viiviseid ja sealjuures kohe-ja-nüüd. Sinu suhtes saab rakendada sel hetkel kõiki võtteid, mida ka kohalike suhtes (sõiduki arest, viivised jne).

Ma ei ta, mis seal kirjas toodud nõuded täpselt ütlevad aga ma maksaks aasta jooksul, iga kuu 8€. Mul tuli möödunud suvel kaks Läti trahvi aga kahetusväärselt on need majapidamises kuhugi ära kadunud ja nüüd ei õnnestugi tasuda. Arvestades kõiki moodsa Euroopa arenguid tulevad need varem või hiljem uuesti kummitama.

Väga tore oleks teada, milliste riikidega Eestil infosüsteemid ühendatud on. Ungari tuli hetkle küll üllatuslikult. Kuni käesoleva hetkleni teadsin ma Lätit, Leedut ja Soomet.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”