Trahv Ungarist/ trahv välismaalt → Re: trahv Ungarist

Kasutaja avatar

tyyp
Postitusi: 104
Liitunud: 31 Aug 2009, 18:02
Tsikkel: TDM900, 08
Asukoht: Vääna
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Re: trahv Ungarist

Lugemata postitus Postitas tyyp »

Macintosh kirjutas:

Ma ei ta, mis seal kirjas toodud nõuded täpselt ütlevad aga ma maksaks aasta jooksul, iga kuu 8€. Mul tuli möödunud suvel kaks Läti trahvi aga kahetusväärselt on need majapidamises kuhugi ära kadunud ja nüüd ei õnnestugi tasuda. Arvestades kõiki moodsa Euroopa arenguid tulevad need varem või hiljem uuesti kummitama.

Väga tore oleks teada, milliste riikidega Eestil infosüsteemid ühendatud on. Ungari tuli hetkle küll üllatuslikult. Kuni käesoleva hetkleni teadsin ma Lätit, Leedut ja Soomet.

Läbikäidud rada Lätiga. Jäi kah lauanurgale vedelema ja nii see lõpuks jäigi. Mõned aastad hiljem Lätis neile silma jäädes tehti kohapeal jalameheks(suutsin ikka kuidagi pehmeks rääkida ja sain ise minema. Õnneks oli piirini ainult 50km veel) Load võeti hoiule ja ei sobinud neile maksmiseks üksi pakutud variant(ATM, ülekanne). Kodus maksin siis mõlemad trahvid ära ja otsisin rooli kellega käisin Riias dokustaadi järgi.

Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”