[U+] Mootorrattad ühissõidukiradadele, tehnilisest ülevaatusest võiks loobuda...

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: [U+] Mootorrattad ühissõidukiradadele, tehnilisest ülevaatusest võiks loobuda...

Lugemata postitus Postitas AzA »

Selmet süsteem ära lõhkuda ja hakata uut samamoodi mittetöötavat orgunnima, äkki hakkaks ülevaatustele nõudeid kehtestama ja tsiklivanadele palka maksma? Aga nii, et igas suvalises punktis iga suvaline tölberdis, kes A teinud ei toimetaks.
Sisuliselt on mu abikaasa hetkel tehniliselt taiplikum, kui nii mõnigi A ülevaataja, kes mu ratast nö. kontrollinud on.

Mu nö. kodupunktis tuli just uus vennike tööle, paar kuud luba olnud, ise veel ei sõida, aastaid vast alla 25-e turjal.
Äärmiselt asjalikult kontrollis ratta üle, kuna sõitsin ise kohale, siis ütles, et piduritesti ei tee, aga lamp oli taskus ja nihiku pani ketastele ... isegi laagrid raputas läbi. Ka kannulaagrit käskis raputada.
Kirja sain väheolulise veana kütuse lekke karburaatorist.
Mürtsuva toru peale kehitas õlgu ja ütles, et ma isegi ei hakka E-sid otsima, naguinii kleebitakse kodus midatahes külge tagasi, see on politsei rida.
Pidin möönma, et tal oli õigus. Pmst ju oluline, et amordid, pidurid asjad toimiks ja vajalikud vidinased küljes oleks.

Ja teises kohas dnepripoiss sai templi .... tagatuli läbipaistmatu, sealjuures piduri oma ei toiminud üldse, üks karburaator lekkis sorinal kütust ning ... esipidur ei töötanud ... tegelt?

Ei saa öelda, et kasutu oleks olnud, lihtsalt töötajad on tihti uhmrid. Ehk süsteem on olemas, küsimus on asjalikus tööjõus.

Pigem asi meis endis, just siin feissaris oli teema, kus mingi tegelane uuris paksud ta ratta kettad peavad olema ... saadeti nimelt korduvale.
Tubli viiendik kammentaatoritest arvas, et õigesti tehti, hulgi oli neid, kes arvasid et nö. nussitakse.
Jama ongi selles, et ntx minusugused ülevaatajad on elunussijad, sest logiseva kannuga on korduv kohe päris kindel.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”