Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Peet »

Eile õhtul kohtasin ka lõpuks ära "tuleviku motokultuuri edendaja", kellel kõigist ja kõigest pohlad. Mustakal on Kadaka tee ja Vilde tee majade vahel üsna suur park/muru plats/roheline lapp, kus tihti mudilased mängivad ja elukunstnikud Saku tootemarke lahendavad. Eile tuli sealt risti põiki sinine quad(vist Yamu 350 isend) vahepeal külge lastes nii et kamarad lendasid. "Sõbraliku" lehvituse ning küsimuse peale kas vales kohas ei sõida, sain vastuseks mingi kahtlase mõmina, mida ei kuulnud üle moto lärina(ilmselt tänas mind mu pingutuste ja tähelepanu juhtimise eest :D ) ning tugevas aktsendis "...ei saa midagi teha -numbrit mul pole" ja kadus sama targalt majade vahele. Rohkem võimlema ei viitsinud hakata temaga, sest meie vestluse distants oli nagu nii u20-30 meetrit. Lahterdasin selle kogemuse kategooriasse "Olen saanud liiga vanaks ning ei mõista laste meelelahutust" ning jalutasin porisedes edasi..

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”