Vihmakombed 2018

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Oleks vaja uut vihma kombet, aga ei tea mis hetkel hea on e. siis mida keegi kasutab ja kiidab?

Peaaegu oleks ostnud Revit-i oma, aga juhuslikult nägin linnas itaalastel seljas ja uurisin kuidas on. Ütlesid, et väga halb - kõik vesi sees



Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Mul oli ka mingi päris tore kombe, aga aastaga hakkas sisse laskma ja kohe nii hullult, et isegi pisikese vihma peale olid käed märjad, natuke rohkema vihma peale olin täiesti lige. Soomaal käies oli ainult 1 sokk pooleldi kuiv. Peale seda läksin odavamat teed pidi ja ostsin K-rautas minti suvalise ehitusmehe riietuse ja nüüd olen kuiv

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

https://modeka24.de/ItemView.action?fil ... ber=080190 - käisin sellega päris korralikus padukas ja jäi kuivaks.

Oma kogemustest soovitaks:

1) Kindlasti peab olema üheosaline.

2) Pika diagonaalse tõmblukuga.

3) Väliste (ja veekindlate) taskudega, kuhu ntx teemaksude pileti ja raha saab panna.

Mugavuseks võiks olla ka sisemine võrkvooder.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Ronk »

iSlanderEST kirjutas:

Mul oli ka mingi päris tore kombe, aga aastaga hakkas sisse laskma ja kohe nii hullult, et isegi pisikese vihma peale olid käed märjad, natuke rohkema vihma peale olin täiesti lige. Soomaal käies oli ainult 1 sokk pooleldi kuiv. Peale seda läksin odavamat teed pidi ja ostsin K-rautas minti suvalise ehitusmehe riietuse ja nüüd olen kuiv

Sai ka Laki tänava ehitusriiete poest ostetud suhteliselt suvaline kahe osaline kollane vihmakombe. Suurus suurem kui tavaline, et mahuks koos koos varustusega ilusti sisse (et ei peaks saapaid ära võtma). Hoidis ka täitsa kuivana. Lisana võiks ühe vöö juurde panna, et tuule käes ei lopendaks nii palju sõites :D .


reimps

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas reimps »

t***, ma mõtlesin, et teema on tänavu eraldi kehtestatud erilisematest käitumismallidest vihma korral :wack:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
AnTyx kirjutas:

https://modeka24.de/ItemView.action?fil ... ber=080190 - käisin sellega päris korralikus padukas ja jäi kuivaks.
Oma kogemustest soovitaks:
1) Kindlasti peab olema üheosaline.

AnTyx kirjutas:

2) Pika diagonaalse tõmblukuga.
3) Väliste (ja veekindlate) taskudega, kuhu ntx teemaksude pileti ja raha saab panna.
Mugavuseks võiks olla ka sisemine võrkvooder.

kellele ema, kellele isa, kellele koguni tütar ...
Oma kogemustest soovitaks: mitte mingil juhul üheosaline. Sinna on lihstalt ilge sisse ronida, täpselt sama ilge on välja ronida ja üsna sama ilge on sees püsia, kui vähegi soojem ilm kipub olema. Plusspoolel on muidugi asjalolu, et kui teed kiivri vettpidavaks siis saab tuukrivarustusena kasutada.
Olen kaheosalisega sõitnud päev läbi sadavas paduvihmas ja sealjuures kuivana püsinud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Enn
Postitusi: 188
Liitunud: 10 Juul 2009, 15:51
Tsikkel: Yamaha Super Tenere XT1200 ZE
Asukoht: Tallinn, Veskimöldre
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Enn »

olen aastaid kasutanud IXS-i vihmakombet, üheosalist. On vähe suurem number kui vaja oleks ja sõites teeb kergelt Michelini meheks, aga see eest on lihtne sisse ja välja ronida. Siiani pole kordagi kuskilt läbi lasknud, olen kümneid kordi ka päris kõvades vihmades kasutanud.

n

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas morse »

Võrk sisevoodrina on hea. Välitaskud on olulised.
Üheosaline on mega veekindel. Kaheosalist on u. 5X parem selga panna - ja paistab, et need kaheosalised on ka enamasti veekindlad. Ehitaja kombed on okeid - ise eelistan tsikli riideid (näevad premad välja, pakenduvad väiksemaks kokku, ainuke miinus on hind, samas korralikud kilekad peavad ka 10+ aastat vastu).

Mul on pikalt olnud Acerbise kombe. Kui olin mingi 10 aastat kasutanud, tõmbasin lukul tila ära. Muus osas on hea olnud. Spets tsikli kombel on tavaliselt mingid kummid ja krõpsud, mis võimaldavad ta paremini vastu keret tõmmata (võrreldes ehitaja omadega).

Minu oma ainuke miinus ongi see, et räigelt ebamugav on sisse ronida...

Mitte väheoluline on see, kuidas kombet pakendada saab. Mõnel on hea kott kaasas - ma ostsin sel eesmärgil matkaspordist kõige väiksema Ferrino drybagi - kannatab kusagile tsikli külge rihmaga tõmmata.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kui soovid ka soojas kliimas ehk siis +18 ja ülespoole kasutada,siis peab mingi õhu liikumine olema,sest muidu muutud oma enda kondensaadist seest niiskeks ja see on piin.Sellisel juhul on ikkagi kahosaline mõistlikum.
Ehitaja riietega peab vaatama,et pükstel küljel lõhikuid-taskuid ei oleks,sest sealt surub suurema vihmaga sisse.Kui krae sees on kapuuts,siis see tuleks ära lõigata.Muidu on nendega igati ok.Kui püksid on liiga ümber ja nendega kükitad,siis tulemuseks võib olla vett läbilaskev hargivahe.
Omale ostsin Gelert Horizon Stormlite matkariided(püksid ja tagi müüakse eraldi), mille veepidavus oli ka suht hea ehk 3000.Püksetega istusin katse eemärgil päris tükk aega veekausis ja pee jäi kuivaks .Reaalselt pole tsikliga vihmas kasutanud,aga muidu looduses käies olen 100% kuivaks jäänud. Seest on võrkvoodriga ja vent toimib.Materjal on meeldiv,ei ole tunnet nagu oleks kilekotti pakitud.Miinus,et on ainult must ja hall värv.Plussiks,et saab ka nö muudes oludes kasutada,kuigi suurus on veits suur,sest peab tsikli riiete peale mahtuma.
https://www.gelert.com/gelert-horizon-w ... e=44216090

E.siin palju odavam https://ee.sportsdirect.com/gelert-hori ... e=44216090

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Paar korda olen kasutanud sellist
https://motodepoo.ee/soiduvarustus/6546 ... seal-fluro ainult et musta.Eraldi kotti pole vaja,Sisetasku saab keerata rihmaga kotiks.Selga saab päris hästi kui just humpi seljal pole ja saapad mahuvad ka säärtest läbi.Sihuke kaunikesti paks asi on,palavaga pole proovinud.Pikki trippe niikuinii ei tee seega umbsus pole teema.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Minu soovitus on jätkuvalt:

Geler Packaway Jacket - https://goo.gl/DYNMnR
Geler Packaway Pants - https://goo.gl/tYz6Ep

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Macintosh kirjutas:

Plusspoolel on muidugi asjalolu, et kui teed kiivri vettpidavaks siis saab tuukrivarustusena kasutada.

Täpselt nii. Minu lähenemine on olnud selline, et varustus on muidu mõistlikult vihmakindel (tekstiilid voodriga, tegelikult isegi kevlariteksaste puhul jääb märjaks peamine kiht ja jalgadel on suht norm olla). Kui juba vihmariided selga, siis see on ekstreemolukord, kus on vaja ekstreemmeetmeid.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Mina sõidan sellise asjaga:

https://varsta.ee/index.php?id_category ... &id_lang=2

Tootjaks Bolt. Võrk sees. Suuruseid saadaval. Pikad lukud. Üheosaline. Mõnevõrra raske selga panna, nagu ikka tüsedamal inimesel, aga vett peab väga hästi ja muidu ka väga mõnus. Hind on minu hinnangul väga soodne.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

t***, ma mõtlesin, et teema on tänavu eraldi kehtestatud erilisematest käitumismallidest vihma korral :wack:

Kuna vihmakombed on teatavasti trendikaup, siis peab igal kevadel uue fassongiga kehakatte hankima. Sul vist pole õige lõikega vihmariideid?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nope, mind kuivatab tuul. Ja eriti musta stsenaariumi korral kougin kapist välja goretexvarustuse.

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

reimps kirjutas:

Nope, mind kuivatab tuul. Ja eriti musta stsenaariumi korral kougin kapist välja goretexvarustuse.

Goretex on hea, aga ka goretex feilib. Õmmeldused eriti. Mul tuli ilusatel originaalsetel North Face GTX kingadel õmmeldus lahti siis, kui olin Vietnamis tripil - väga märg olla oli lõpuks. :(

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kuna need Maci pakutud Gelerti vihmakad on praegu väga soodsa hinnaga tellisin omale ka. Saab siis Pacwayd Horizoniga võrrelda,et kuidas vahe on.Horizonil on küll väga mõnus ja pehme kangas,Pacway ilmselt rohkem kile.Naisele võtsin ka,seal oli punane jakk ka valikus.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas morse »

Loen siin teiste nõuandeid ja pean nõustuma ja veel rohkem nõustuma.
Esiteks tõepoolest vihmakiledes teed ennast ise seestpoolt samamoodi märjaks nagu vihm teeks sind väljastpoolt (sooja ilmaga ei kujuta üldse ette vihmakiles sõitmist).

Teiseks ennekõike on tõesti parim, kui riided ja saapad on veekindlad ning vihmariietus on ainult varuks. Ma ütlesin enne, et vihmakad peavad 10+ a vastu kuna ma kasutan neid umbes 0-2 korda aastas.

Aga küsimus on asjakohane. Rohkem kui kahepäevasele sõidule viskan tavaliselt ikka kiled kaasa - kui sajab nagu oavarrest ja paistab, et niipea otsa ei saa, siis eelistan kilet.


reimps

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas reimps »

AnTyx kirjutas:

Goretex on hea, aga ka goretex feilib. Õmmeldused eriti. Mul tuli ilusatel originaalsetel North Face GTX kingadel õmmeldus lahti siis, kui olin Vietnamis tripil - väga märg olla oli lõpuks. :(

USMC märgistusega gore on natsa parem sel juhul :)

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Ain »

Endal on Heldi mingi riidetaolisest materjalist üheosaline vihmakombe mis ostetud Motomarketist 130€ ja olen ülirahul. Tln-Tartu täisvihmasajus ja täiesti kuiv. Daytona GTX saapad ja Rukka Goretex kindad. Kõik kuiv. Samas Rukka riided on ka Goretex aga suht ruttu hakkavad läbi laskma.
Olen mõelnud ka uute riiete peale millel Goretex lamineeritud kohe väliskanga külge. Ei tea kas siis pääseks kuivalt ilma vihmakombeta?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Macintosh kirjutas:

Minu soovitus on jätkuvalt:

Geler Packaway Jacket - https://goo.gl/DYNMnR
Geler Packaway Pants - https://goo.gl/tYz6Ep

Nõuandeid kuidas suurust peaks valima? Üks või kaks numbrit suurem?
Või on lootust neid leida ka Eesti sportsdirectist?

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Alterjor kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Minu soovitus on jätkuvalt:
Geler Packaway Jacket - https://goo.gl/DYNMnR
Geler Packaway Pants - https://goo.gl/tYz6Ep

Nõuandeid kuidas suurust peaks valima? Üks või kaks numbrit suurem?
Või on lootust neid leida ka Eesti sportsdirectist?

Need on kohalikus poes olemas. Paned varustuse selga sõidad kohale ja sobitad endale just kõige õigema selga.
Minul on võrreldes motoriietega ühe numbri võrra üles. Jope L < XL, püksid M < L.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Erci »

Tartu Sportsdirectis ei ole olemas.

___________________________
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Erci kirjutas:

Tartu Sportsdirectis ei ole olemas.

Kristiine Sportsdirect's oli täitsa olemas. Kui poleks olnud teadlikku ja abivalmit teenindajat olekski ilmselt ilma jäänud. Otisin matka või sarnasest osakonnast aga juhatati kuhugile jalatsite keskele kus ühe riiuli otsas rippusid.

Jope kui ka püksid on mul XL. Ülemise osa võtsin 3XL, kuna XXL oli küll hea aga hetkel polnud ühtegi soojustust all ja kartsin, et nendega võib kitsaks jääda. Ka 3XL hoidis üpris ümber. Püksetel jäi nats ruumis, et soojendusega peaks ka hästi istuma. Hetkel ainukese miinusena enne vihma kätte jõudmist tooks välja, et pükste üks tasku on lahti. Ilmselt, et saaks alumiste pükste taskut kasutada. Enne reisile minekut tuleb sellega ilmselt midagi välja mõelda.

Muidu pakid näevad sellised väljad:

IMG_20180701_232854 (Medium).jpg

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Alterjor kirjutas:

Hetkel ainukese miinusena enne vihma kätte jõudmist tooks välja, et pükste üks tasku on lahti.

Ma pole sellele tähelepanu pööranud ja naine pole ka tagant sadualst nurisenud, et midagi viga oleks. Mul sealt senini küll vett küll sisse pole pressinud, ilmselt seetõttu, et jakk katab selle ära või tuleneb see äkki konkreetsest tsiklist ja püstisest isteasendist.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Gelert Horizonil ei olegi pükstel taskuid. Tasku auguga(lahtine auk,alumiste pükste tasku kasutamiseks) olen ühtede eelnevate riietega kubeme märjaks saanud ja seda jupp aega peale sõidu algust ning kui siis tuli,siis oli vett äkki ja palju.Peale seda teipisin selle taskuaugu kahelt poolt teibiga kinni ja probleem lahenes.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Alterjor kirjutas:

Hetkel ainukese miinusena enne vihma kätte jõudmist tooks välja, et pükste üks tasku on lahti. Ilmselt, et saaks alumiste pükste taskut kasutada. Enne reisile minekut tuleb sellega ilmselt midagi välja mõelda.

Õmbled taskuaugu masinaga kinni ja teibid õmbluse ära või siis töötled õmblused pärast õmblemist kanga hermeetikuga.
http://www.travermotox.ee/index.php?tr=3&ctg=62&it=2978
https://goo.gl/9RjY2i
https://goo.gl/rNs9sB

kangahermeetik.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Täna sai värskel tellitud Gelert Packway asju ka proovitud.Veekindluse kohapealt raske midagi öelda,sest 40min ei ole piisav aega selle testimiseks,aga olin kuiv ja ka sees polnud kondensaati.
Mulle meeldis,et materjal on väga õhuke ja kerge ning seljas oli väga mugav.Mul sõiduriided suurus püksid 56 jakk 58, püksid võtsin XXL ning jaki XXXL.Suurus oli perfekt.
Pakituna on ka väga ruumisäästlikud,Gelert Horizon püksid võtavad sama ruumi ära kui Packway komplekt.
Pükstel oleva vasaku, lahtise ilma põhjata tasku , teipisin mägiaivari teibiga igaks juhuks kinni.Olen seda juba ühel eelneval asjal teinud ja kestab piisavalt hästi.
Võrreldes Horizoniga on see materjal selline,et seda saabki minu meelest ainult mingi muu riide peal kanda.Materjal on õhuke nailon, mis seest poolt lamineeritud,voodrit pole.
Horizoni materjal on selline pealt natuke nagu sametine,meenutab gore-tex materjali ja sees on võrkvooder. veepidavus Horizon 3000 ja Packway 5000.
Horizoni on ilmselt, mujal kui tsikkel, mugavam kasutada.
Aga tnx Macile hea soovituse eest, ma olen rahul. (w)

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas ranel »

Küsimus nüüd selline, et kes on oma kombesid kasutanud rohkem kui paar korda aastas lühiajaliselt. Kas mingit vastupidavat kombet ka kellelgi on?

https://www.xlmoto.eu/bolt-rain-suit-black-1

Hetkel selline, et nüüd umbes 15 päeva jagu täispikkasid päevi vihmas sõites ei suuda see üheosaline kombe enam absull vihma pidada.Tänane Tallinn-Tartu ots oli tagi ja püksid kenasti märjad, kuid uuena pidas see väga hästi vett. Lisaks ma olen kas ise liiga teinud või siis materjal hakkab ära väsima, et kilematerjal jalgade juures hakkab narmendama.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Viimasel korral ostsin Louis-ist kaheosalise vihmariiete komplekti. Püksid käivad küljelukkudega täies pikkuses lahti ja ülimugav paigaldada. Samuti on pükste materjali selline "tummine" ja väga tugev võrreldes levinud kombedega. Vett pidasid matkal eeskujulikult. Jaki materjal oli õhem ja teine, kuid vett pidas samuti. Kaheosaline on ülekaalulisel inimesel oluliselt mugavam ka kasutada ning mulle sobib ka see variant, kus vihma lõppedes saab ülemise osa varem ära võtta, kuid püskid jätan jalga, sest märjalt teelt tulev vesi on veel teema.

Püksid: https://tinyurl.com/y3gpeb3y
Jope: https://tinyurl.com/y2y5h4a2

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”