Kas Goretex on täna piisavalt hea?


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Kas Goretex on täna piisavalt hea?

Lugemata postitus Postitas ttt »

Mis te pesete neid enda gore tex jopesid või? Mismoodi? Mul on mereriided gore texist, ma ei pese neid, vaid vajadusel lihtsalt loputan duši all üle. Mingeid spreisid pole kasutanud, peavad ilusti vastu mõne hooaja (paar korda nädalas paar-kolm tundi vett), kui väga ei kortsuta. Olen tähele pannud et just nässerdamine ja kortsutamine on kõige hullem neile.
Kui veekindlus on tähtis, siis mina küll gore texis ei kahtleks. Gore tex tsiklivarustust pole pidanud vajalikuks osta, aga merel 28h konkreetselt vees istudes (vett tuleb konstantselt merest ja taevast) olen kuivana koju jõudnud. Ma arvan see on päris hea indikaator, et mereriideid sellest materjalist tehakse. No ja merel on see higistamise teema ka, et vahepeal rabeled ja siis jälle istud külma tuule ja vee käes mitu tundi, siis on see hingavus päris hea ja selles osas pole ka materjalile etteheiteid olnud. Eks palav on ikka aga kummiriided on hullemad.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”