Kas Goretex on täna piisavalt hea?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Ain
Postitusi: 1467
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Kas Goretex on täna piisavalt hea?

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas:

Olgem nüüd ausad,et kallis ei ole eelkõige mitte core-tex pro kangas, vaid Rukka kaubamärk ja veel mõned kaubamärgid,mis teevad 1000-1500+ maksvaid tagisid. Kui sul PEAB olema Rukka või muu must be kaubamärgiga jope,siis on asi selge.

Mina olen motopoodides riideid uurides saanud aru just vastupidi.. et gore on kallis ja sellepärast seda odavamate riiete tootjad ka vähe kasutavad. Miks mina kasutan Rukkat? - kuna olen keskmisest pikem siis Rukkal oli võimalik osta pükse kui õieti mäletan 3 eri kasvu. Tavariided mis parajad, olid kukekad. Samuti on paljud lihtsad riided mitte hingavad. Sisuliselt oled nendega nagu kilesse keeratud.
Olen Rukka riietega väga rahul kuna need hingavad, peavad tuult, peavad väiksema vihmasaju kinni ja peavad ka hästi vastu. Peres 3 komplekti ja esimesed aastast 2008. Rukka leht väitis kunagi, et Gore riideid võib pesta tavalise ilma lisanditeta pesupulbriga.



Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”